Meghan Markle
Wiadomości Pikio - 4 Stycznia 2019

Przyjaciółka księżnej Diany wieści gigantyczny skandal. Związek Harry'ego i Meghan się rozpada?!

Księżna Diana to jedna z najbardziej uwielbianych postaci w powojennej historii Europy. Kobieta zaskarbiła sobie sympatię wielu ludzi na całym świecie, którzy do dziś wspominają ją z rozrzewnieniem. Mimo iż ona sama nie miała lekkiego życia, to mocno wierzyła w to, że jej synowie poradzą sobie lepiej. Niestety, wszystko wskakuje na to, że jej nadzieja zostanie zaprzepaszczona.

Księżna Diana nie wiodła zbyt udanego żywotu u boku księcia Karola. Mimo iż od śmierci kobiety minęło już ponad 21 lat, to media do dziś rozpisują się o kulisach jej nieudanego pożycia oraz kwestii łóżkowych. Niestety, coraz więcej osób zwiastuje powtórkę ogromnego skandalu, który wydarzył się na królewskim dworze.

Meghan Markle i książę Harry się rozstaną? Księżna Diana byłaby załamana

Meghan Markle dołączyła do rodziny królewskiej w maju zeszłego roku, a już zdążyła wywołać wiele skandali. O konflikcie Meghan kontra reszta rodziny królewskiej mówi się już od dawna, jednak nikt jeszcze nie użył tak ostrych słów. Przyjaciółka zmarłej księżnej Diany oświadczyła, że małżeństwo księcia Harrego rozpadnie się w perspektywie 3 lat. Kobieta pokreśliła również, że rudowłosy monarcha jest wyjątkowo wrażliwy, przez co czekają go niezwykle ciężkie chwile. Charakterologicznie jest on bardzo podobny do swojej matki. - Ich małżeństwo potrwa od dwóch i pół do trzech lat. Nie chcę widzieć, jak Harry będzie cierpiał (...) Jest głową w chmurach, jest zakochany. Harry jest jak wcielenie Diany - tak bardzo wrażliwy jak ona. Popatrzcie na rodzinę Meghan i ludzi, którzy ją naprawdę znajdą. Popatrzcie, co powiedzieli. Nawet ludzie z dysfunkcyjnych rodzin nie są tak bardzo podzieleni. Popatrzcie na jej dwa ostatnie związki. Nie trwały one dłużej niż dwa lata - szokująco oznajmiła przyjaciółka Lady D.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Benedykt XVIBenedykt XVI odniósł się do wielkiego proroctwa. Katolicy drżą o przyszłośćCzytaj dalej

Coraz więcej złych wieszczy

Głos w sprawie zabrał również znany i ceniony na królewskim dworze reporter, AJ Benza. Mężczyzna uważany jest za specjalistę do spraw rodziny królewskiej oraz osób do niej przynależących. Jego osąd jego wyjątkowo srogi. - Nie sądzę, żeby wielu Amerykanów obchodziła Meghan. Ale kłamałbym, gdybym powiedział, że nikt nie będzie szczęśliwy, jeżeli ich związek zakończy się rozwodem lub jakimś skandalem - surowo oświadczył mężczyzna. Czy przepowiednie osób z otoczenia Meghan i Harrego się spełnią? Czy małżeństwo już niedługo się rozpadnie? W najbliższym czasie wszystko może okazać się jasne.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Beata Kozidrak i jej były mąż są znowu razem? Stara miłość nie rdzewieje
  2. Ile lat ma Magda Gessler? Wiek gwiazdy wprawia w osłupienie
  3. Bartosz Sokołowski: Kim jest hajlujący współpracownik Andruszkiewicza?
  4. Wstrząsające wyznania pracownika Biedronki. Opowiada, jak wygląda PRAWDA niezakłamana przez media
  5. Daniel próbował ZAMORDOWAĆ swoich rodziców! Wstrząsajace fakty ujawnione, makabra
  6. Smog w Polsce zabija powoli. Nie lekceważ go
GłówneLidl zachwyca cenami w nowym roku! Klienci znowu się pobiją?Czytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News