Książę pokłócił się z żoną o Dianę! Krzyki i sceny w Pałacu Buckingham

Książę pokłócił się z żoną o Dianę! Krzyki i sceny w Pałacu Buckingham Źródło: screen/NG

Księżna Diana powodem do kłótni? Właśnie ujawniono, że między Karolem a Camillą zawrzało. Małżeństwo, które w opinii wielu zbudowało swoją relację na nieszczęściu Lady D. miało z jej powodu przeżywać poważny kryzys. Jeśli wierzyć brytyjskim mediom - między dwojgiem jest bardzo źle od dawna.

Księżna Diana powodem kłótni Camilli i Karola? Wszystkim, którzy bacznie przyglądają się historii brytyjskiej rodziny królewskiej z pewnością znane są okoliczności rozwodu Lady D. To właśnie druga kobieta i ujawnienie romansu księcia doprowadziło do dworskiego skandalu. Właśnie ujawniono szczegóły bulwersującej kłótni, do której miało dojść między nimi.

Czy księżna Diana budzi zazdrość Camilli? Właśnie ujawniono dworski skandal

Gdy Karol i Diana pojawili się w USA podczas oficjalnej wizyty, media natychmiast zaczęły udostępniać kultowe zdjęcia księżnej w przepięknej sukni. Tę, znają miliony. Zapamiętana przez niemal wszystkich wizyta w Stanach Zjednoczonych wzbudziła jednak ogromne emocje wśród Camilii. Druga żona księcia chciała, aby ją również zapamiętano jako spektakularną reprezentantkę Wielkiej Brytanii. W związku z tym mocno nalegała, aby zorganizowano jej podróż za ocean. W związku z publikacją biografii Karola na jaw wychodzą kolejne fakty z życia dworskiego. Wiele osób zauważa, że etykieta, którą na co dzień muszą reprezentować niemal wszyscy członkowie rodu, prywatnie wygląda zupełnie inaczej. Kulisy życia małżeństwa wzbudzają ogromne kontrowersje w mediach. Treść zebranych przez autora informacji jest naprawdę porażająca. - Camilla była wściekła. Diana zrobiła furorę w 1985 roku i nie chciała być od niej gorsza. Urządziła Karolowi prawdziwą scenę twierdząc, że oficjalna podróż do USA to coś, co „należy zrobić” - pojawiło się w nowej biografii księcia Karola.



DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Jeśli wierzyć wiadomościom, które podsycają media, Camilli nie udało się powtórzyć sukcesu Diany. Właśnie to było dla niej bardzo trudne do zniesienia. Podczas gdy inni mówili o romansie dwojga, ona chciała natychmiast pojawić się w wielkim świecie, asystując Karolowi. Eksperci dworscy mieli ją ostrzegać przed tym, aby pozostała w cieniu. Tym samym chcieli powstrzymać plotki, które wokół sylwetek dwojga narastały.



ZOBACZ TAKŻE:
  1. Agata Duda ma nogi do nieba i figurę modelki! Te zdjęcia odbiorą wam mowę!
  2. Największy SEKRET Hanki Bielickiej wyszedł na jaw! NIKT nie mógł się tego po niej spodziewać
  3. Kiedyś była w najpopularniejszym programie TVN. Dzisiaj jest na dnie, uzależniona od alkoholu i narkotyków
  4. Kim jest ojciec Agnieszki Chylińskiej? Artystka jest do niego bardzo podobna
  5. Legendarna piosenkarka popełniła samobójstwo. Zaplanowała je ze szczegółami
  6. HGA Media – duży sukces firmy, szansa na karierę dla młodych
źródło: Jastrząb Post 
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News