Ohydne! Księżna Diana była poniżana przez księcia Karola przy każdej okazji. Po latach fakty wychodzą na jaw

Ohydne! Księżna Diana była poniżana przez księcia Karola przy każdej okazji. Po latach fakty wychodzą na jaw Źródło:

Księżna Diana miała bardzo trudne życie. Wewnątrz rodziny królewskiej nie było najlepiej, a Lady Diana musiała liczyć się z szykanowaniem na dworze brytyjskiej monarchii. Niestety na próżno szukała pocieszenia i oparcia u boku swojego męża. Książę Karol podczas ich małżeństwa dopuszczał się strasznych zachowań.

Księżna Diana musiała przeżyć wiele bolesnych chwil, o których nie mówiło się głośno poza Pałacem Buckingham. Po latach dopiero dowiadujemy się, że najbardziej życie uprzykrzał jej małżonek. Książę Karol nie raz poniżył swoją żonę i nic sobie z tego nie robił.

Księżna Diana była poniżana przez męża

Kobiety się z nią utożsamiały, a mężczyźni do niej wzdychali, wydawałoby się, że księżna Diana wiodła bajkowe życie. Jednak ślub z księciem Karolem okazał się jedną z jej najgorszych decyzji. Paskudny charakter męża "królowej ludzkich serc" objawiał się nawet w najbardziej prozaicznych sytuacjach. Podczas robienia wspólnych zdjęć Diana nigdy nie mogła być wyprostowana, żeby na zdjęciu nie przewyższyć Karola. Podczas tysiąca okazji, w których zostali razem uwiecznieni na fotografii, księżna musiała stawać przygarbiona, kucać, pochylać się i przyjmować nienaturalne pozy tylko po to, aby książę nie wyglądał na niższego. Niestety takie zachowania to wyłącznie czubek góry lodowej. Para wyraźnie oddalała się od siebie i występowała wspólnie tylko na pokaz. Znajomi księżnej, Richard Key i Geoffrey Levy opowiedzieli niedawno o sytuacji, która w dużym stopniu podsumowała stosunek księcia do swojej żony. Diana w pewnym momencie, chcąc chociaż na chwilę zbliżyć się do męża, zakupiła komplet seksownej bielizny. Kiedy małżonek zobaczył ją w tym wydaniu odparł tylko, że idiotycznie wygląda.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Do tego dochodzą zdrady księcia Karola i poniżanie jej przed ich synami. Po rozwodzie Lady D. została pozbawiona tytułu "Jej Królewskiej Wysokości", pomimo tego, że Elżbieta II o to nie zabiegała. Głównym orędownikiem odebrania tytułu był Karol, który nie dopuszczał do świadomości innego scenariusza. W rezultacie, Diana musiała kłaniać się nie tylko jemu, ale też własnym synom.

Synowie sprzeciwiali się Karolowi

Po decyzji Karola o odebraniu Dianie tytułu, starali się ją pocieszyć synowie. Nastoletni wtedy książę William nie ukrywał, że nie podobają mu się poczynania swojego ojca i zrobi wszystko, żeby wyprostować sytuację. - Nie martw się, mamusiu. Oddam ci tytuł gdy zostanę królem - miał powiedzieć do księżnej czule ją obejmując. Niestety nie był w stanie dotrzymać danego słowa. Księżna zmarła rok po rozwodzie w tragicznym wypadku samochodowym w Paryżu. ZOBACZ TAKŻE
  1. Córka „Czterdziestolatka” przerywa milczenie! „Pół Polski obrzuciło mnie błotem” 
  2. Kobieta złożyła pozew o rozwód. Makabryczna reakcja jej męża budzi obrzydzenie i zgrozę 
  3. Wielka kompromitacja Wojciechowskiej. Cała Polska poznała prawdę 
Następny artykuł