To były ulubione perfumy księżnej Diany. Do dziś można je kupić za niewygórowaną cenę

To były ulubione perfumy księżnej Diany. Do dziś można je kupić za niewygórowaną cenę Źródło: Screenshot z youtube.com

Księżna Diana zapisała się na kartach historii jako wyjątkowa kobieta. Uwielbiała modę, miała klasę i do dzisiaj postrzegana jest jako prawdziwa ikona stylu. Kochała także dobre perfumy. Jakie?

Kobieta, której nie trzeba przedstawiać paniom. Również panowie znają jej piękną twarz. Często jest przez nich stawiana obok Marylin Monroe. Nic dziwnego - to po prostu przepiękna kobieta. Marzenie wielu mężczyzn z tamtych lat. Księżna Diana zdecydowanie wiedziała jak dbać o swoją urodę. Znała tajniki makijażu (jej niebieski eyeliner do dzisiaj uznawany jest przez szerokie grono jako hit), a także miała świetny zmysł względem dobierania dla siebie strojów i dodatków, które podkreślały jej kobiecość i piękno.

Księżna Diana je uwielbiała

Wiele pań naśladowało jej wygląd. Również dzisiaj starają się one poruszać, a także prezentować jak ona. Brakuje im jednak pewnej istotnej cechy, która wyróżniała księżną na tle innych kobiet. Według jej najbliższych, a także według ogólnej opinii tych, którzy mieli szczęście spotkać ją na żywo, pachniała wręcz... nieziemsko. Wszystko za sprawą wyjątkowych perfum, których używała. Jest kilka konkretnych zapachów, po które sięgała księżna. Między innymi Diorissimo (wymyślone przez markę Dior), czy Quelques Fleurs (wersja opracowana przez Houbigant). Nie wolno zapomnieć o kluczowych Bluebell (od Penhaligon), które męskiej części całkowicie odbierały rozum. Diorissimo wyróżniał zapach konwalii, który dominował w całej palecie. Bluebell to woń dzikich, leśnych dzwonków. Zaś na zniewalający zapach Quelques Fleurs, które podczas ślubu odegrały kluczową rolę, wpływały lilie, róża, jaśmin i w niewielkiej ilości nuty tuberozy. DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Ile kosztują ulubione perfumy księżnej?

Według źródeł poszczególne zapachy wcale nie kosztują fortuny, o co pozornie moglibyśmy je podejrzewać:

  • Diorissimo (Dior) - koszt około 150 zł (za 30 ml).
  • Bluebell (Penhaligon) - od 300-400 zł (w zależności od wielkości flakonika, a dostępne są one w wielkości 50-100 ml).
  • Quelques Fleurs (Houbigant) - około 220 zł (za 50 ml).

14 lutego już niedługo, a więc to świetna okazja, aby zaopatrzyć się jeden z zapachów i sprezentować go swojej ukochanej. Na pewno będzie to strzał w dziesiątkę! ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:

  1. Kim jest mąż Barbary Kurdej Szatan? To prawdziwa gwiazda
  2. Wojewódzki pochwalił się romansem z gwiazdą. Wyśmiała go
  3. Walka z homoseksualizmem. „Leczył”, dziś mówi: jestem gejem i przepraszam
  4. Jak mieszka Beata Tyszkiewicz?Tego się po niej NIKT nie spodziewał
  5. Agnieszka Chylińska PRZERAŻAJĄCO chuda. Fani boją się o jej życie!

 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News