Księżna Diana ostrzegła swojego syna. Chodzi o Meghan

Księżna Diana ostrzegła swojego syna. Chodzi o Meghan Źródło: youtube.com/CAMELOTHSPENCER

Księżna Diana była ulubienicą Brytyjczyków, którzy bardzo liczyli się z jej zdaniem. Jej opinia na temat żon synów z pewnością byłaby dla wszystkich bardzo cenna. Wydawałoby się, że tragicznie zmarła kobieta nigdy już nie wypowie się w kluczowych dla monarchii sprawach, ale ku zaskoczeniu wszystkich, księżna dała znak Harry'emu. Postanowiła go ostrzec.

Księżna Diana dla wielu osób była bardzo ważna. Ceniono ją nie tylko za urodę, ale też za pełną ciepła osobowość. Problemy w małżeństwie także sprawiały, że wiele osób darzyła ją ogromną sympatią. Nawet po śmierci jej opinia jest dla mnóstwa Brytyjczyków bardzo ważna. Jej ostrzeżenie dla księcia Harry'ego może spowodować wiele zamieszania.

Księżna Diana ostrzega syna przed Meghan Markle. Jej komunikat jej zaskakujący

Meghan Markle budzi wiele emocji, od kiedy zaręczyła się z księciem Harrym. Jej aktorska przeszłość i skłonność do naginania królewskiego protokołu ciągle budzą wiele emocji, a niektórzy nawet zarzucają jej, że udaje ciążę, aby zdobyć przychylność poddanych. Dodatkowym argumentem przeciw księżnej Sussex jest jej konflikt z Kate Middleton. Kobiety podobno nie przepadają za sobą i unikają wspólnych spotkań za wszelką cenę.

Nic dziwnego, że pojawiają się znaki, które mają ostrzec księcia Harry'ego. Księżna Diana wykorzystać do tego miała medium, z pomocy którego lubiła korzystać za życia. Kobieta twierdzi, że dostała od Diany wiadomość dotyczącą rudowłosego syna i jego małżonki.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Książę Harry jest skołowany. Słowa medium sprawiły, że książę nie wie, co robić

Jasnowidzka wyznała angielskim gazetom, że księżna Diana zaleciła synowi ostrożność, co do Meghan Markle oraz poleciła mu podążanie za własnym instynktem. Szczególny nacisk położyła na naprawę stosunków z bratem.

Książę Harry zdaje się być bardzo skołowany słowami medium. Mężczyzna ciągle utrzymuje, że była aktorka jest jego jedyną i prawdziwą miłością, którą darzy ogromnym uczuciem. Słowa matki z pewnością zasiały ziarno niepewności w sercu brata księcia Williama. Brytyjczycy zapewne chcieliby, aby z większym dystansem spojrzał na swoją ukochaną, tak jak radzi księżna Diana za pośrednictwem jasnowidzki. 

Dotychczasowe wybryki żony nie zraziły księcia, który zawsze bardzo wspiera przyszłą matkę swoich dzieci. Nie wiadomo, jak Harry odniesie się do dosyć lakonicznych słów medium, nawet jeśli w przeszłości była blisko z jego matką.

ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:

  1. Elżbieta Zapendowska z partnerem! Jest od niej 20 LAT MŁODSZY! „Nie trzymam go na siłę”
  2. Bogumiła Wander ZMIAŻDŻYŁA Agnieszkę Woźniak-Starak. Dosłownie zrównała ją z ziemią
  3. Sok z buraka ma niesamowite właściwości. Niektórym jest szczególnie potrzebny
  4. Beata Szydło odchodzi na "przedwczesną emeryturę"? Oficjalny komentarz byłej premier
  5. Justyna Żyła po TzG weźmie się do PRACY. Nie uwierzycie jakiej

Źródło: Kozaczek

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News