Tuszowano to do ostatniej chwili! Właśnie wypłynęły PORAŻAJĄCE fakty ws. księżnej Diany

Tuszowano to do ostatniej chwili! Właśnie wypłynęły PORAŻAJĄCE fakty ws. księżnej Diany

Księżna Diana, wbrew wszystkiemu i wszystkim, postanowiła się rozstać z Karolem. Separację ogłoszono w 1996 roku, a bliski współpracownik, który towarzyszył jej i jej mężowi przez wszystkie lata małżeństwa ujawnił, jak wyglądały ostatnie miesiące z jej życia. Porażająca prawda właśnie wyszła na jaw.

Księżna Diana postanowiła zakończyć swoje małżeństwo. Decyzja o separacji sprawiła, że nagle cały świat zwrócił głowę w stronę Wielkiej Brytanii. Zrozpaczona kobieta próbowała zakończyć toksyczną relację, mając świadomość, że Karol kocha inną kobietę. Fotograf, który towarzyszył parze w każdej podróży, ujawnił jak się zachowywała w Korei. Dla wielu może to być wstrząs.

Co księżna Diana zrobiła podczas wyprawy do Korei? Bliski współpracownik ujawnia prawdę po latach

Arthur Edward - dworski portrecista postanowił wyjawić dziennikarzom kulisy z wyjazdu do Korei. Było to na cztery lata przed oficjalnym rozstaniem i jak zauważył współpracownik - para już wtedy była dla siebie oschła. W oczach Diany widać było przerażenie i nie odpowiadała na czułe gesty swojego męża. - W chwili w której wyjechaliśmy do Korei wiedziałem już, że to koniec, bo ta dwójka nie była w stanie znieść swojej obecności. Wiedziałem, że ogłoszą rozwód. Wyglądali na żałośnie nieszczęśliwych w swoim towarzystwie. Miesiąc później premier ogłosił ich rozstanie podczas spotkania Izby i myślę, że po Korei nikogo to nie zdziwiło - powiedział Arthur Edward w rozmowie z brytyjskimi dziennikarzami. Pierwsze oznaki rozstania widać było już w podczas wyjazdu do Indii. Wtedy właśnie księżna Diana zaczęła się oddalać od Karola. Historia odnosi się do zakulisowej historii słynnego zdjęcia pod Taj Mahal.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ - Już wtedy coś było nie tak. Karol chciał ją pocałować na meczu polo, a ona odwróciła głowę. I jeszcze ta samotna wycieczka do Taj Mahal. Myślała, że pojedzie z nią, ale Karol wybrał spotkanie z brytyjskimi ambasadorami. Nigdy nie zamierzał jej towarzyszyć - wyjawił Edward. Zdjęcie, które natychmiast obiegło media przedstawia kobietę na tle świątyni, zupełnie samą. W tym samym czasie, Karol postanowił zająć się innymi obowiązkami. Sprawę na bieżąco obserwowali współpracownicy książęcej pary, którzy zauważali, że Lady D. potwornie cierpiała. księżna Diana yt/The New Royalty World TVZOBACZ TAKŻE:
  1. Narkotyki na ślubie Meghan Markle?! Brytyjczycy w ciężkim szoku
  2. Księżna Kate już ma dość. Meghan Markle chciała jej zrobić na złość
  3. Siostra Meghan Markle ujawnia prawdę. Upokorzyła ciężarną księżną
  4. Joanna Kulig: mąż aktorki to znany reżyser. Jak wygląda?
  5. Pola Raksa dziś zachwyca jak dawniej! Ma prawie 80 lat
  Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News