Tuszowano to do ostatniej chwili! Właśnie wypłynęły PORAŻAJĄCE fakty ws. księżnej Diany
Anna Maria Guziewska - 30 Grudnia 2018

Tuszowano to do ostatniej chwili! Właśnie wypłynęły PORAŻAJĄCE fakty ws. księżnej Diany

Księżna Diana, wbrew wszystkiemu i wszystkim, postanowiła się rozstać z Karolem. Separację ogłoszono w 1996 roku, a bliski współpracownik, który towarzyszył jej i jej mężowi przez wszystkie lata małżeństwa ujawnił, jak wyglądały ostatnie miesiące z jej życia. Porażająca prawda właśnie wyszła na jaw.

Księżna Diana postanowiła zakończyć swoje małżeństwo. Decyzja o separacji sprawiła, że nagle cały świat zwrócił głowę w stronę Wielkiej Brytanii. Zrozpaczona kobieta próbowała zakończyć toksyczną relację, mając świadomość, że Karol kocha inną kobietę. Fotograf, który towarzyszył parze w każdej podróży, ujawnił jak się zachowywała w Korei. Dla wielu może to być wstrząs.

Co księżna Diana zrobiła podczas wyprawy do Korei? Bliski współpracownik ujawnia prawdę po latach

Arthur Edward - dworski portrecista postanowił wyjawić dziennikarzom kulisy z wyjazdu do Korei. Było to na cztery lata przed oficjalnym rozstaniem i jak zauważył współpracownik - para już wtedy była dla siebie oschła. W oczach Diany widać było przerażenie i nie odpowiadała na czułe gesty swojego męża. - W chwili w której wyjechaliśmy do Korei wiedziałem już, że to koniec, bo ta dwójka nie była w stanie znieść swojej obecności. Wiedziałem, że ogłoszą rozwód. Wyglądali na żałośnie nieszczęśliwych w swoim towarzystwie. Miesiąc później premier ogłosił ich rozstanie podczas spotkania Izby i myślę, że po Korei nikogo to nie zdziwiło - powiedział Arthur Edward w rozmowie z brytyjskimi dziennikarzami. Pierwsze oznaki rozstania widać było już w podczas wyjazdu do Indii. Wtedy właśnie księżna Diana zaczęła się oddalać od Karola. Historia odnosi się do zakulisowej historii słynnego zdjęcia pod Taj Mahal.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Magda GesslerMagda Gessler powinna być tym oburzona! Największe graficzne porażki gwiazd 2018Czytaj dalej
- Już wtedy coś było nie tak. Karol chciał ją pocałować na meczu polo, a ona odwróciła głowę. I jeszcze ta samotna wycieczka do Taj Mahal. Myślała, że pojedzie z nią, ale Karol wybrał spotkanie z brytyjskimi ambasadorami. Nigdy nie zamierzał jej towarzyszyć - wyjawił Edward. Zdjęcie, które natychmiast obiegło media przedstawia kobietę na tle świątyni, zupełnie samą. W tym samym czasie, Karol postanowił zająć się innymi obowiązkami. Sprawę na bieżąco obserwowali współpracownicy książęcej pary, którzy zauważali, że Lady D. potwornie cierpiała.księżna Diana yt/The New Royalty World TVZOBACZ TAKŻE:
  1. Narkotyki na ślubie Meghan Markle?! Brytyjczycy w ciężkim szoku
  2. Księżna Kate już ma dość. Meghan Markle chciała jej zrobić na złość
  3. Siostra Meghan Markle ujawnia prawdę. Upokorzyła ciężarną księżną
  4. Joanna Kulig: mąż aktorki to znany reżyser. Jak wygląda?
  5. Pola Raksa dziś zachwyca jak dawniej! Ma prawie 80 lat
Meghan Markle FeaturedMeghan Markle poprawiała urodę? Te zdjęcia mówią wszystko!Czytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News