Po morderstwie przyjaciela księżna Diana zaczęła się bać. Ochroniarz ujawnił po latach

Po morderstwie przyjaciela księżna Diana zaczęła się bać. Ochroniarz ujawnił po latach Źródło: fot. wikimedia.org/John Mathew Smith

Księżna Diana bez wątpienia nie miała łatwego życia na świeczniku. Jak się okazuje tuż po śmierci przyjaciela, Diana przeczuwała, że coś złego może jej się stać.

Księżna Diana, poślubiając księcia Karola nie miała pojęcia, jaki właśnie los zgotowała dla niej jej rodzina, ponieważ nikt nie miał wątpliwości, że małżeństwo jest zaaranżowane. Co prawda, początkowo wyglądało na to, że są szczęśliwi razem, a ich małżeństwo jest jak najbardziej udane. Niestety były to tylko pozory. Wszyscy doskonale wiemy, jak tragicznie skończyła się jej historia, ale Diana już wcześniej przeczuwała, że może ja spotkać coś strasznego.

Księżna Diana przewidziała swoją śmierć?

Wiele można by powiedzieć o małżeństwie Diany i Karola. Nie ulega też wątpliwości, że byli najbardziej kontrowersyjnym małżeństwem w rodzinie królewskiej. Paparazzi śledzili niemalże każdy ich krok, a sama Diana potwornie cierpiała i zwyczajnie potrzebowała miłości oraz wsparcia, którego mąż jej nie zapewniał.

Księżna szczególnie źle zniosła informacje o śmierci swojego przyjaciela Gianniego Versace, który został zamordowany przed swoją rezydencją. Diana dowiedziała się o tym w momencie, kiedy była wraz ze swoim kochankiem na jachcie. Ochroniarz, który był wtedy z nimi, usłyszał od niej coś przerażającego.

Okazuje się, że Diana wiedząc, co się stało z jej przyjacielem, obawiała się, że ją również spotka równie tragiczny los. Pewnego dnia miała zapytać ochroniarza swojego kochanka, czy według niego jej też to zrobią.

 - Myślisz, że mi też to zrobią? - zapytała Diana.

Księżna dodała również, że według niej zginie kiedy będzie w małym samochodzie albo samolocie. Lee Sansum, który usłyszał te przerażające słowa, zdradził wszystko dopiero po śmierci Diany.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Wiele osób po dziś dzień uważa, że śmierć księżnej wcale nie była wypadkiem, a podejrzenia w tej sprawie padają nawet na członków rodziny królewskiej. Co więcej, Gianni Versace został zabity raptem niecały miesiąc przed śmiercią Diany, co nadaje jej słowom jeszcze większej grozy i sprawia, że teorie o morderstwie stają się jeszcze bardziej prawdopodobne.

Bez wątpienia każda rozpoznawalna i znana osoba musi brać pod uwagę pewne niebezpieczeństwo płynące ze swojej popularności. Jednak po tych słowach widać, że Diana zwyczajnie bała się o swoje życie, które ostatecznie skończyło się w makabrycznym wypadku.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Miliony Polek rzucą się do Lidla z pianą na ustach. Tak luksusowego produktu ZA GROSZE nie było nigdy w historii
  2. Apoloniusz Tajner wziął ŚLUB z 36 lat młodszą partnerką! 65-latek spodziewa się DZIECKA, od siostry Dominiki będzie młodsze 40 lat!
  3. 100 milionów ludzi zagrożonych cyklonem. Katastrofa zbliża się do wybrzeży, trwa ewakuacja
  4. Jeden z najzdolniejszych polskich skoczków wziął ślub. Kim jest jego wybranka?
  5. Wiadomo, kto jest prawdziwą matką dziecka Krzysztofa Zalewskiego. Aż trudno uwierzyć
  6. Mieszają Roksanę Węgiel z błotem. Takiej fali hejtu jeszcze nigdy nie było

 

źródło: The Sun

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News