Młoda piękność wcieli się w księżną Dianę. Jej uroda jest powalająca

Młoda piękność wcieli się w księżną Dianę. Jej uroda jest powalająca Źródło: Flickr.com/Russ Quinlan (CC BY-SA 2.0)

Księżna Diana to najbardziej barwna postać brytyjskiej rodziny królewskiej. Jej piękno, a także gracja są inspiracją dla kobiet z całego świata. Biografia księżnej bogata jest w tajemnicze, do dziś nierozwikłane wątki, a także w nieoczekiwane wydarzenia. To wszystko już niedługo przedstawione zostanie w serialu "The Crown", który to zobaczymy na platformie Netflix. Wiemy, kto wcieli się w główną rolę!

Księżna Diana za życia była bardzo tajemniczą kobietą, a jej życie po dziś dzień budzi w mediach ogromne kontrowersje. Nic więc dziwnego, że internauci na wieść o nowym sezonie "The Crown" niemal oszaleli z radości. W fabule pojawią się wątki dotyczące księżnej Diany, a my dowiedzieliśmy się, kto wcieli się w nową serialową rolę.

Księżna Diana pojawi się w "The Crown"

"The Crown" to brytyjski serial, który emitowany jest przez "Netflixa". Fabuła porusza wątki rodziny królewskiej od momentu zaślubin Elżbiety II z księciem Filipem. Wątki biograficzne, które pojawiły się w produkcji, posunęły historię do czasu, gdzie w serialu powinna pojawić się już księżna Diana. Fani zaczęli zastanawiać się, kto wcieli się w tak zaszczytną rolę. Okazało się, że księżną Dianę zagra Emma Corrin (o czym oficjalnie poinformowało CNN, a także producenci serialu).

Nowa gwiazda Netflixa dotychczas nie była zbyt popularna. Nie udzielała się wcześniej w żadnej wysokobudżetowej produkcji, która rozsławiłaby jej imię na całym Zachodzie. Właśnie z tego powodu producenci postanowili ją wybrać. Nie chcieli, aby nowa twarz "The Crown" była wcześniej utożsamiana ze swoimi poprzednimi rolami.

Jeśli więc wszystko pójdzie dobrze, a aktorka da z siebie wszystko na planie, może stać się niebawem bardzo sławna. Ma ku temu świetne warunki. Użytkownicy zestawili jej zdjęcia razem z wizerunkiem księżnej Diany. Aktorka jest wyraźnie do niej podobna.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Aktorka jest całą sytuacją bardzo podekscytowana. Nie może doczekać się chwil spędzonych na planie zdjęciowym.

 - Jestem przyklejona do serialu i wieść, że stanę się częścią tak utalentowanej aktorskiej rodziny jeszcze do mnie nie dotarła. Księżna Diana była ikoną, a jej wpływ na świat był znaczący i inspirujący. Praca na planie produkcji Petera Morgana to świetna okazja na jej bliższe poznanie i postaram się jej oddać - czytamy na Instagramie Emmy Corrin.

Fot. Instagram / Emma Corrin

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Lubiana aktorka z "M jak Miłość" straciła córkę. Młoda dziewczyna zmarła w męczarniach na raka
  2. MAKABRYCZNE morderstwo! Trójka maturzystów brutalnie zamordowała 22-latkę. Po wszystkim poszli na pizzę
  3. Wielkie załamanie pogody. Zima do nas powróci
  4. Strzelanina w Warszawie. Funkcjonariusz ranny
  5. Gwiazda TVN rok temu była o krok śmierci. Teraz ma poruszające marzenie
  6. Isabel Marcinkiewicz nie ma za co żyć? "Jestem w patowej sytuacji"

Źródło: Plotek

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News