Koszmarny początek. Meghan Markle powtórzyła największy błąd księżnej Diany

Koszmarny początek. Meghan Markle powtórzyła największy błąd księżnej Diany Źródło: yt/Ana Exploratrice

Księżna Diana i Meghan Markle są takie same? Według doniesień brytyjskich mediów, księżna Sussex i jej teściowa nie różnią się znacznie skalą błędów, które popełniają. Czym zawiniła Amerykanka i czemu przypisuje się jej postać zmarłej księżnej Walii?

Księżna Diana była jedną z najbardziej kontrowersyjnych postaci brytyjskiej monarchii. Matka Harry'ego i Williama przez całe swoje życie stawała naprzeciw sztywnym, dworskim regulaminom, przez co część ekspertów brytyjskiej monarchii ją znienawidziła i uważała za prawdziwą "czarną owcę dworu". Brytyjskie media od pewnego czasu zaczęły przypisywać amerykańskiej gwieździe kina dokładnie te same cechy, co jej zmarłej teściowej. Czy w Pałacu Buckingham rzeczywiście urzęduje "współczesna wersja księżnej Diany"?

Księżna Diana i Meghan Markle są bardzo podobne? Kontrowersyjna opinia w brytyjskim społeczeństwie

Mimo że Markle i Spencer dzieli wiele lat, to według brytyjskich mediów, Amerykanka zdaje się brać przykład ze zmarłej księżnej Walii. Według mediów winna temu jest skłonność Markle do niepodporządkowywania się królowej Elżbiecie II i nagminne łamanie dworskich regulaminów. Przypomnijmy, że gwiazda Hollywood opuściła ostatnio pałac Buckingham i pomimo próśb ze strony głowy monarchii udała się do Nowego Yorku, gdzie organizowała drogie przyjęcia dla swoich przyjaciół i nie szczędziła grosza w najdroższych sklepach.

- Jest ważną członkinią brytyjskiej rodziny królewskiej, zawierza się jej reputację kraju i odbija się na niej wszystko, co robi. Ta odpowiedzialność najwyraźniej nie idzie w parze z jej personalnymi fanaberiami. Z jakiego punktu widzenia, by na to nie spojrzeć, jej zabawa w Nowym Jorku była niegodna księżnej. Nie tylko ze względu na koszta, choć to bardzo oburzające dla Brytyjczyków, ale dlatego, że była to świetnie wykalkulowana bezmyślność. Podobnie zaczęła Diana, która szybko wzięła się w garść po pierwszej fali krytyki, wtedy jednak kolorowa prasa funkcjonowała na innych zasadach – komentuje Paul Burrell dla “The Express”.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Czy Markle uniknie błędów Diany?

Według brytyjskich tabloidów sam fakt, że Markle na każdym kroku stara się reprezentować swoją niezależność względem brytyjskiego dworu, jest czynnikiem alarmującym, zważając na to, jak krótki czas księżna Sussex jest częścią brytyjskiej monarchii. Co jakiś czas, w brytyjskich mediach pojawiają się informacje o narastającym konflikcie między nią a księżną Cambridge. Według plotek narastające awantury miały doprowadzić królową Elżbietę II do postawienia ultimatum arystokratce i powiedzeniu jej, że jeśli nie zmieni swojego zachowania, to będzie musiała opuścić Pałac Buckingham.

Brytyjczycy modlą się, aby historia Amerykanki nie zakończyła się tak jak ta, która spotkała matkę Harry'ego. Mimo wszystko, zdaje się, że mąż stara się ją chronić i zauważać jej ewentualne problemy w komunikacji z ekspertami i mediami. 

ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:

  1. Dramat w rodzinie Katarzyny Dowbor! Jej syn ma problem z alkoholem? Przygotujcie chusteczki!
  2. Anna Mucha wyrzucona z Festiwalu! Skandaliczne zachowanie aktorki zszokowało organizatorów
  3. 5-miesięczny syn umierał na ich oczach. Okropna tragedia
  4. Niewyobrażalna awantura w Big Brotherze. Polały się łzy
  5. Uwielbiany uczestnik "Tańca z gwiazdami" upokorzony jak nikt nigdy. Dramat
  6. Nie żyje ważna postać. Każdy z nas zawdzięcza mu bardzo wiele

Źródło: Jastrząb Post

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News