Księżna Diana była kochana i uwielbiana przez rzesze ludzi na całym świecie. Niestety, tragicznie zginęła, ale jej spuścizna kulturowa widoczna jest do dziś. Właśnie ujawniono lubieżny list członkini rodziny królewskiej do swojego przyjaciela. Kto by się spodziewał takich słów.

Księżna Diana to ikona lat 80 i 90 ubiegłego wieku. Do dziś wiele osób ją pamięta jako ciepłą kobietę, która interesowała się sprawami zwykłych ludzi i zawsze stawała w obronie ich interesów. W różnych plebiscytach najwybitniejszych osób na świecie zajmowała wysokie miejsca.

Wiele dobrych rzeczy przypisuje się Dianie. To dzięki niej powiodło się wiele charytatywnych zbiórek pieniędzy oraz prawdopodobnie to dzięki jej wstawiennictwu wiele państw podpisało traktat w Ottawie, który zakazuje produkcji oraz używania min przeciwpiechotnych.

Księżna Diana uwielbiana przez cały świat

Ludzie naprawdę ją kochali za to, jak zaangażowaną była osobą. Diana stała się także ikoną mody, wiele kobiet chciało wyglądać tak, jak ona. Życie niestety było dla niej łaskawe. Ślub był jak z bajki, oglądać go mógł cały świat Życie z księciem niestety już pełne przyjemności nie było. Doprowadziło szybko do rozwodu, ale media nie przestały się wtedy interesować Dianą.

Księżna tragicznie zmarła w wypadku w Paryżu 31 sierpnia 1997 roku. Stało się tak, gdyż uciekała przed paparazzi do hotelu. Gdy ci dogonili rozbity już wóz, zamiast udzielić pomocy jeszcze przytomnej Dianie, woleli robić zdjęcia z wypadku. Jej sława wraz z jej śmiercią nie umarła, a fakty z jej życia interesujące są po dziś dzień.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Na ICH podpisach można nieźle zarobić!

Księżna Diana wysyłała lubieżne liściki

Właśnie ujawniono lubieżny list, który wysłała do swojego przyjaciela i księgowego Anthony’ego Burrage. Księżna Diana słynęła z żartów, które w pewnych kręgach uważane były za niestosowne. Mężczyzna dostał kartkę z wizerunkiem Śpiącej Królewny. Przy obrazku było napisane „Małe ukłucie w dłoń sprawiło, że Śpiąca Królewna zapadła w sen. Tylko dla tych dużych warto nie zasypiać”. Każdy powie, że nic w tym lubieżnego, jednak sekret tkwi w tłumaczeniu.

W tym tekście jawnie widać lubieżny żarcik słowny. Tekst od Diany dosłownie w języku angielskm brzmi „A little prick in the hand sent Sleeping Beauty to sleep. Only the big ones are worth staying awake for”. Żart dotyczy słowa „prick”, które ma dwojakie znacznie w angielskim. W potocznym znaczeniu „prick” oznacza penisa i w takim kontekście też użyła to słowo Księżna Diana.

Kobieta uwielbiała robić takie żarciki innym, ale również słynęła z tego, że po rozwodzie nie stroniła od relacji z mężczyznami. Czy kryło się w tym coś więcej niż lubieżny kawał? To wie już tylko ona i jej przyjaciel.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. „Rolnik szuka żony” zmieszany z błotem. TVP musiała usunąć 3 TYSIĄCE komentarzy
  2. Okropne informacje z ostatniej chwili. Chodzi o Katarzynę Dowbor
  3. „Już nie mogę na nią patrzeć”. Fala hejtu na Elżbietę Jaworowicz
  4. Znaki zodiaku, które są NIEMOŻLIWIE zazdrosne. Nie da się z nimi żyć
  5. Zamykają je żywcem w „grobach”. Potem wszyscy je ze smakiem jemy

Co Osiecka powiedziała przed śmiercią? Ostatnie słowa znanych ludzi [ZDJĘCIA]