Księżna Diana
Fot. YouTube / Onet
Wiadomości Pikio - 13 Grudnia 2018

Meghan Markle niczym księżna Diana? Książę Harry jest przerażony, stracił cierpliwość

Księżna Diana przeszło 21 lat temu zginęła w wypadku samochodowym. Chociaż od tamtej pory minęło już mnóstwo czasu, to jej wierni fani wciąż o niej pamiętają. Jej obecności doszukują się wszędzie - zwracają uwagę na stroje nowych księżnych, uważnie przypatrują się również wybieranej przez nie biżuterii oraz diademom. Podobnych porównań zaczął dokonywać sam Książę Harry. Niestety, nie miał na myśli nic pozytywnego.

Księżna Diana nigdy nie poznała swoich synowych. Jeden tragiczny dzień przekreślił wszystko, łącznie z szansą na przyglądanie się dorastaniu synów. Czy Lady D. byłaby dumna z nowych księżnych? A może nie byłaby zbyt szczęśliwa z powodu wyboru swoich synów? Spekulacje na ten temat zdają się nie mieć końca, a zarówno Księżna Kate jak i Meghan Markle coraz częściej są porównywane do swojej zmarłej teściowej.

Księżna Diana skończyła tragicznie. Czy jej synowa podzieli jej los?

Meghan Markle wdarła się do rodziny królewskiej w pięknym stylu. Wystawny ślub, piękne kreacje oraz szerokie uśmiechy podczas wywiadów sprawiły, że kobieta z dnia na dzień stała się księżną godną swojego tytułu. Niestety, ta sława może przynieść niezwykle tragiczne skutki. Takie obawy ma również książę Harry, który ma dość publicznej nagonki na swoją żonę. Według informacji jakie udało się zdobyć amerykańskiemu tygodnikowi "Us Weekly", płomiennowłosy monarcha jest przerażony tym, co dzieje się w mediach. - On czuje presję wiszącą nad ich małżeństwem. Jest bardzo sfrustrowany tym, że niewiele można zrobić. Próbuje trzymać ją z dala od wszystkiego, co negatywne, ale to nie jest łatwe - można przeczytać w tabloidzie. Dla przypomnienia - śmierć Księżnej Diany pośrednio spowodowana była przez media. Podczas wypadku gonili ją paparazzi żerujący na jej prywatności. Gdyby nie oni, bardzo możliwe, że księżna dalej by żyła. Czy Meghan podzieli jej los?DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Księżna Diana i jej sekretyKsiężna Diana miała swoje sekrety. Wstrząsające fakty wychodzą na jawCzytaj dalej

Polowanie na księżną

Ciągłe ataki ze strony dziennikarzy nie są bezpodstawne. W ostatnim czasie bardzo dużo mówi się o konflikcie, który zawitał w Pałacu Buckingham. Sprawa okazała się być na tyle poważna, że Harry i Meghan zdecydowali się na opuszczenie pałacu i przeniesienie się do innego, nieco skromniejszego apartamentu, gdzie będą mieli spokój. Królewskie spory eskalowały do tego stopnia, że zwaśnieni bracia nie spędzą razem nawet Świąt Bożego Narodzenia. William i Kate pojadą w odwiedziny do rodziny Middleton, gdzie czeka ich spokój i miła atmosfera. Takie sytuacje nie wpływają korzystnie na ciężarną Markle, która z powodu wielu afer oraz błogosławionego stanu jest smakowitym kąskiem dla tabloidów.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Co na co dzień je Boczek z Kiepskich?! Szokujące dania przyrządza mu żona
  2. Jackowski widział przyszłość Morawieckiego! Wstrząsająca afera wybuchnie lada chwila
  3. Wstrząsające doniesienia z Lidla! Jak gigant się z tego wytłumaczy?!
  4. Gangsterzy próbują uciszyć ofiarę molestowania w Kościele. Tomasz Sekielski prosi o pomoc
  5. Znaki zodiaku i ich najpiękniejsze partie ciała. Co masz w sobie niezwykłego?
Meghan MarkleWszyscy mężczyźni Meghan Markle [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News