Po 20 latach ujawniono sekretny list o księżnej Dianie. Nie ma już żadnych wątpliwości

Po 20 latach ujawniono sekretny list o księżnej Dianie. Nie ma już żadnych wątpliwości

Księżna Diana wzbudzała wiele kontrowersji na Królewskim Dworze. Właśnie opublikowano film o kulisach jej śmierci i nastrojach, które panowały wśród członków brytyjskich monarchów. Ujawniono także tajny list, który siostra Elżbiety II postanowiła napisać po pogrzebie Lady D.

Księżna Diana po rozstaniu z Karolem miała dość burzliwe życie. Właśnie przypomniano kulisy jej związków w dość obrazoburczy sposób. Wspomniano także, w jaki sposób potraktowali zmarłą członkowie brytyjskiego dworu. To, co zrobiła Elżbieta II wzbudziło wiele emocji.

Małgorzata w liście do swojej siostry napisała o prawdzie po śmierci Lady D. Księżna Diana w oczach monarchów

Królowa Elżbieta długo zwlekała z komentarzem po śmierci Diany. Jako była synowa, Lady D. nie miała żadnych praw do pochówku w kręgu innych nobilitowanych. Babka Harry'ego i Williama chciała jednak ukoić ból wnuków po śmierci matki i postanowiła uczcić ją w wyjątkowy sposób. Złamała tym samym protokół, licząc się z krytyką. - Moja kochana, to cudowne, jak zaaranżowałaś życie nas wszystkich po wypadku i sprawiłaś, że stało się łatwiejsze do zniesienia dla tych dwóch biednych chłopców. Byłaś po prostu wspaniała – miała napisać księżna Małgorzata w liście do swojej siostry. Brytyjczycy potraktowali gest swojej królowej jako znak zażegnania konfliktu z Dianą. Tym samym wzbudziła wiele entuzjazmu wśród narodu.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Burzliwe życie Diany

Jeszcze przed ślubem książę Karol zdradzał swoją narzeczoną. Jako młoda małżonka była wciąż poddawana testom, media donosiły o jej pogarszającym się stanie. Bulimia i depresja wprowadziły kobietę w tragiczny stan. Nie potrafiła się odnaleźć w nowej sytuacji. Emocje wokół Lady D. zaczęły gasnąć, gdy zaszła w ciążę. Dała syna Karolowi tym samym sprawiła wiele radości królowej Elżbiecie. Kilka lat później wyszedł na jaw bulwersujący romans Karola, który finalnie doprowadził do rozstania dwojga. Diana również romansowała z mężczyznami. Niektórzy mieli nadzieję na wspólną przyszłość, inni towarzyszyli jej tylko przez jakiś czas. Jej śmierć poprzedził szereg skandali, który finalnie doprowadził do burzy medialnej. Pomimo wielu kontrowersji, Elżbieta postanowiła pochować byłą synową z królewskimi honorami. Złamała swoją decyzją protokół, jednak zdecydowała się na ten krok po to, aby ukoić ból wnuków. To oni najmocniej odczuli stratę księżnej. Dziś, gdy emocje opadły na jaw wychodzą kulisy dworskiego życia. Zdaniem wielu odbiega on od ideału...ZOBACZ TAKŻE:
  1. Ochroniarze WYNIEŚLI Meghan Markle! Życie ciężarnej księżnej zagrożone
  2. Książę Harry przypadkiem zdradził płeć dziecka. Meghan Markle będzie załamana
  3. Polskie rasy psów. Są tak piękne, a niedługo wymrą
  4. Ile zarabia Beata Pawlikowska? Zarobki dają jej wolność
  5. Wielka Brytania we łzach. Księżna Kate zaprezentowała się jak księżna Diana
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News