Wstrząsające informacje o księżnej Dianie. Ledwo chodziła, chwilę później wybuchła płaczem

Wstrząsające informacje o księżnej Dianie. Ledwo chodziła, chwilę później wybuchła płaczem Źródło: Kadr z filmu "Kto zabił księżną Dianę?"

Księżna Diana nie miała łatwego życia w rodzinie królewskiej. Gdy świat żyje kolejnym porodem na dworze brytyjskim, media przypominają bolesne doświadczenia słynnej księżnej. Diana nie mogła liczyć na żadną taryfę ulgową, nawet przy tak intymnej chwili, jak poród.

Księżna Diana od momentu wejścia w rodzinę królewską musiała dostosować się do arystokratycznych rytuałów i zwyczajów. Poza wielkimi przywilejami żonę księcia Karola czekały też mniej przyjemne obowiązki.

Księżna Diana rodziła w bólach. Chwilę później musiała pozować reporterom, ledwo trzymając się na nogach

Dzisiejsze "Daily Mail" przypomina historię spisaną przez Nigela Cawthorne'a w książce o księżnej Dianie "Call Me Diana". Pisarz ujawnił nieznane wcześniej fakty z rodziny królewskiej. 

Czytamy, że już kilka godzin po urodzeniu księcia Harry'ego, Diana została zmuszona do wyjścia przed tłum reporterów. Nietrudno domyślić się, że dla prasy był to w tamtym czasie news dnia, jeśli nie tygodnia. Z perspektywy czysto ludzkiej było to dla młodej matki istne szaleństwo. Księżna Diana z trudem poradziła sobie z tym wyzwaniem.

Pisarz wspomina, że po porodzie Diana czuła się fatalnie. Nie mogła ustać na nogach, tymczasem wymagało się od niej nienagannej prezencji i uśmiechu, który zostanie uwieczniony na zdjęciach. W takich okolicznościach poznawaliśmy kolejnego następcę tronu. 

Nieznane kulisy po porodzie ujrzały światło dzienne. Przykre cierpienia księżnej

Autor biografii księżnej Diany wspomniał, że gdy tylko opadła medialna "kurtyna" Diana "od razu wybuchła płaczem". W taki sposób upuściła swoje emocje. Ból okazał się silniejszy. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Przytoczona przez Cawthorne'a relacja księżnej Diany z chwil tuż po porodzie porusza serca czytelników. Wcześniej mało kto wiedział, że kobieta została zmuszona do takich cierpień i to na widok publiczny.

- Gdy opuściłam szpital, ledwo poruszałam nogami. Moje szwy potwornie bolały - mówiła pisarzowi księżna, wspominając, że trudno jej było nawet o sztuczny uśmiech.

Media kolorowe przypominają dziś, że od tamtych czasów nie zmieniło się wiele. Księżna Kate również pozowała przez reporterami w dniu porodu i to aż trzy razy. Nie pozwalała sobie jednak na ocenę tego zwyczaju, chcąc zachować dobre relacje z rodziną królewską. Jak w tej sytuacji poradzi sobie krnąbrna i nieprzewidywalna Meghan Markle? 

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Nie żyje gwiazdor znanego HITU. Policja twierdzi, że to ZABÓJSTWO na zlecenie
  2. Największa tajemnica Wodeckiego wyszła na jaw dopiero po jego śmierci! Wiele osób nie uwierzy, że mógł zrobić coś takiego
  3. Barbara Kurdej - Szatan jest w ciąży?! "Brzusio rośnie"
  4. Podczas porodu oderwano dziecku główkę. Teraz sprawą zajmie się prokuratura we Wrocławiu
  5. Nagły zwrot w sprawie Bieniuka. Adwokaci oskarżycielki nie będą jej dalej reprezentować
  6. Dziś w nocy zamordowali dziennikarkę. TVN poinformował o ogromnej tragedii

źródło: WP Gwiazdy, Daily Mail

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News