Porażające doniesienia o siostrzenicy księżnej Diany. 28-latka coraz ostrzej sobie pogrywa

Porażające doniesienia o siostrzenicy księżnej Diany. 28-latka coraz ostrzej sobie pogrywa Źródło: youtube.com/Zaba Zaba

Księżna Diana znalazła swoją naśladowczynię? Jak się okazuje, 28-letnia siostrzenica księżnej Walii ma bardzo dużo cech wspólnych ze swoją zmarłą krewną. Brytyjskie media nie są się w stanie nadziwić, jak swoje życie prowadzi jedna z najpiękniejszych arystokratek w rodzinie królewskiej.

Księżna Diana i Lady Kitty były dla siebie bardzo bliskie. Mimo że księżna Walii zmarła wtedy, kiedy obecna 28 latka miała 6 lat, to siostrzenica matki Harry'ego i Williama bardzo się inspiruje swoją krewną i podobnie jak ona zakłada odchodzenie od dworskich zasad, konwenansów i chce być jak najbardziej niezależna. Wyrazem jej "buntu" ma być ostatni związek z mężczyzną starszym o ponad 32 lata, potenatem modowym z RPA.

Księżna Diana była natchnieniem dla lady Kitty

Wiadomo, że sama Diana miała mnóstwo głośnych związków i romansów, którymi żyły brytyjskie media. Jak sama Kitty przyznaje, zachowanie jej ciotki było dla niej wielką inspiracją i po dziś zmarła w Paryżu arystokratka jest dla modelki i arystokratki prawdziwym źródłem inspiracji.

- Byłam taka młoda, kiedy zmarła. Mam z nią kilka wspaniałych i pięknych wspomnień. Jestem bardzo szczęśliwa, że wciąż są w mojej głowie - mówiła w wywiadzie Kitty Spencer

Jakby tego było mało, kobieta oprócz temperamentu odziedziczyła po krewnej także urodę, która zaowocowała kontraktami z takimi markami w świecie mody, jak chociażby Dolce&Gabbana. Nic dziwnego, że jej urokom uległo wielu mężczyzn. Najnowszy wybranek krewnej Diany jest od niej starszy o 32 lata.

Niezwykły romans brytyjskiej arystokratki

Michael Lewis, z którym obecnie spotyka się piękna Brytyjka to potentat modowy z RPA, którego majątek szacowany jest na kwotę przekraczającą osiemdziesiąt milionów funtów. Para przed światem ma ukrywać się na Manhattanie, na którym zostali spotkani przez prasę w wakacje 2018 roku. Zamożny mężczyzna ma już trójkę dorosłych dzieci, a więc całą swoją uwagę jest w stanie poświęcić modelce.

Wiele wskazuje na to, że Kitty Spencer lubi starszych, zamożnych mężczyzn. W przeszłości wybrankiem jej serca był starszy o prawie 20 lat potentat na rynku nieruchomości Niccolo Barattieri di San Pietro oraz 7 lat starszy krykiecista Nick Compton.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Dramat Kingi Rusin! Gwiazda TVN totalnie się wtedy załamała. Jej wyznanie doprowadzi was do płaczu
  2. Jak mieszka Majka Jeżowska? Dorota Szelągowska złapałaby się za głowę, a Katarzyna Dowbor uciekłaby w popłochu
  3. Tragiczna wizja Jackowskiego. Ostrzega, że Polacy mają duży problem, najbliższe miesiące mają być koszmarem
  4. Dziś miliony widzów włączą TVN. Telewizja pokaże film Sekielskiego "Tylko nie mów nikomu"
  5. Odbierze wam mowę. Właśnie ujawniono PRAWDZIWY powód rozstania Meghan Markle z pierwszym mężem
  6. Smutne wiadomości obiegły rano polskie media. Nie żyje wielki artysta, który na zawsze zapisał się w historii

źródło: Viva 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News