Dopiero teraz wyszło na jaw. Porażające kulisy rozwodu księżnej Diany i Karola

Dopiero teraz wyszło na jaw. Porażające kulisy rozwodu księżnej Diany i Karola Źródło: Wikimedia commons/Courtesy Ronald Reagan Library

Księżna Diana nie znalazła szczęścia w miłości. Jej małżeństwo z księciem Karolem było pasmem cierpień, które ostatecznie zakończyły się rozwodem. Jego kulisy były naprawdę dramatyczne. Dopiero teraz wychodzą na jaw nieznane dotąd fakty.

Księżna Diana zdobyła serca Brytyjczyków, jednak nigdy nie udało jej się zdobyć serca najważniejszej osoby w jej życiu. Książę Karol nigdy nie obdarzył jej prawdziwym uczuciem, a jego gorący romans z Camillą Parker-Bowles był dla niej ciosem w samo serce. Matka księcia Williama i księcia Harry'ego dokładała wszelkich starań, aby ocalić swoje małżeństwo. Jednak nie odniosła oczekiwanych rezultatów i jedynym możliwym rozwiązaniem okazał się rozwód.

Małżeństwo księcia Karola i uwielbianej przez Brytyjczyków Lady Di od początku skazane było na porażkę. Uczucie księcia do Camilli było tak silne, że księżna Diana nie była w stanie odwieść go od separacji. Jej depresja pogłębiała się z dnia na dzień, a Brytyjczycy niepokoili się o losy swojej ulubienicy. Ostatnio brytyjska telewizja wyemitowała dokument, który rzuca zupełnie nowe światło na kulisy rozstania książęcej pary.

Księżna Diana przegrała walkę o swoje małżeństwo. Wychodzą na jaw nowe fakty na temat rozwodu

W brytyjskiej telewizji komercyjnej został wyemitowany dokument "The Royal Family at War", który rzucił nowe światło na ostatnie dni Karola i Diany jako małżeństwa. Opinia publiczna była przekonana, że był to czas pełen cierpienia, awantur i wzajemnych oskarżeń. Prawda okazuje się jednak zupełnie inna. 

Dziennikarka Ingrid Seward zdradziła, że księżna Diana podzieliła się z nią kulisami rozwodu. W tym dniu, kiedy książęca para formalnie miała zakończyć swój związek, nie było podniesionego głosu ani złości. Książę Karol i księżna Diana usiedli sami na kanapie i płakali. Brytyjska rodzina królewska dotąd o tym nie wspominała.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Dramatyczne kulisy rozwodu: Karol i Diana płakali nad straconym czasem i rozbitą rodziną

Wiele wskazuje na to, że w momencie rozwodu księżna Diana i książę Karol najgorsze problemy mieli już za sobą. Czas separacji był dla nich okresem obwiniania siebie nawzajem, zdrad oraz publicznego opowiadania o kłopotach małżeńskich. Jak się okazuje, sam rozwód miał bardzo spokojny przebieg. 

Jak podają media, w dniu rozwodu pojawiły się łzy. Jednak były to już najprawdopodobniej łzy żalu z powodu straconego czasu oraz nieodwracalnie rozbitej rodziny. Księżna Diana i książę Karol uświadomili sobie, że ich związek był pasmem nieszczęść, a utraconego czasu nie da się już odzyskać. 

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Jak dzisiaj wygląda Pola Raksa? NAJNOWSZE ZDJĘCIA powalają na kolana
  2. Dramat Maryli Rodowicz trwa. W jej luksusowej willi straszą duchy. EGZORCYSTA poszukiwany!
  3. TVN robi co może. Ale Polsat puści dzisiaj wieczorem tak hitowy film, że Polacy oszaleją
  4. Burza nad Polską zamieniła się w koszmar. 6 osób nie żyje
  5. Po "Projekt Lady" chciała popełnić samobójstwo. Małgorzata Rozenek ją uwielbiała
  6. Wiśniewscy stracili dom warty miliony! To nie koniec problemów z pieniędzmi

źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News