Gdy Diana odeszła, kucharka z Pałacu zrobiła coś niesamowitego. Dziś powiedziała o tym prasie

Gdy Diana odeszła, kucharka z Pałacu zrobiła coś niesamowitego. Dziś powiedziała o tym prasie Źródło: For. Wikimedia.org/Rick

Księżna Diana była niesamowitą osobą, a jej odejście wstrząsnęło całym światem. Po tym wydarzeniu jej kucharka zdecydowała się na zadziwiający krok. Dopiero teraz zdecydowała się opowiedzieć o tym w prasie.

Księżna Diana przez lata wypracowała sobie opinię nienagannej i idealnej członkini brytyjskiej rodziny królewskiej, którą pokochały miliony. Swoją skromnością oraz szczerością sprawiła, że miliony spojrzały na dwór z zupełnie innej perspektywy. Biorąc to pod uwagę ciężko się dziwić, że jej odejście od księcia Karola było gigantycznym i zupełnie niespodziewanym ciosem, z którym bardzo długo wiele osób nie mogło się pogodzić. 

Cała sytuacja była niewiarygodna i wiele osób miało nadzieję, że jest to jedynie stan przejściowy. Pałac przez lata nie chciał komentować całej sprawy, lecz teraz głos postanowiła zabrać kucharka. Przez lata księżna Diana była dla niej wzorem, a po głośnym rozwodzie podjęła zaskakującą decyzję, o której do tej pory nie miał pojęcia nikt. Naprawdę wzruszający gest, który na pewno doceni książę Harry

Tego nie wiedział o niej nikt. Księżna Diana rozpieszczała swojego synka

Księżna Diana bezgranicznie kochała swoich synów i robiła wszystko, by im to okazać. Na każdym kroku troszczyła się o nich i gołym okiem widać było, że łączy ich niezwykła więź. Nikt do tej pory nie wiedział jednak, że księżna jako jedyna zawsze rozpieszczała pociechy i pozwalała na więcej, niż ktokolwiek inny. 

Po latach głos postanowiła zabrać Carolyn Robb, która została kucharką w pałacu, gdy książę Harry miał 4 lata. Jak wynika z jej wspomnień, księżna Diana jako jedyna pozwalała, by jej młodszy syn mógł delektować się słodyczami nawet podczas śniadania. Najczęściej na stół trafiała wtedy jego ulubiona tarta z melasą. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

To, co po rozwodzie robiła kucharka, jest niesamowite i rozrywa serca

Najbardziej rozrywają serca jednak słowa kucharki dotyczące tego, co się stało po rozwodzie. Gdy księżna Diana odeszła od męża, małym dzieciom trudno było zrozumieć całą sytuację. By im to ułatwić, Carolyn zdecydowała się zawsze dbać o to, by książęta zawsze mieli w śniadaniówkach coś słodkiego. Służyła na dworze aż do roku 2000 i zawsze wkładała ulubione ciasta do pudełek dzieci, by choć trochę ułatwić im ten wyjątkowo "trudny czas". To przepiękny gest, który wyciska łzy z oczu. Książę Harry był wtedy jeszcze bardzo mały i pewnie niewiele pamięta, teraz jednak z pewnością doceni tę niezwykłą troskę. 

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Kinga Duda miała ROMANS z aktorem TVP?! Gwiazdor skomentował: "Ewidentnie leciał na Kingę"
  2. Przygotujcie chusteczki! Pies podszedł do kocicy i jej kociąt. To, co stało się po chwili, rozłoży was na łopatki!
  3. Nostradamus przewidział pożar Notre Dame? Dalsza część jego przepowiedni jest przerażająca
  4. Porażające słowa Jackowskiego o pożarze Notre Dame. Jasnowidz ostrzega, to dopiero początek koszmaru
  5. Ojciec dzieci Anny Przybylskiej zatrzymany. Oskarżają go o obrzydliwe przestępstwo, dla wielu to ciężki szok
  6. Świat obiegła wiadomość, że Meghan Markle urodziła. B. rzecznik królowej zabrał głos

Źródło: The Sun

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News