Księżna Diana
Fot. Flickr
Wiadomości Pikio - 19 Grudnia 2018

Księżna Diana przeżyła prawdziwy koszmar. Jej syn wolał inną kobietę, została całkiem sama

Księżna Diana była niekwestionowaną królową ludzkich serc, która nie miała jednak oczywiście łatwego życia. Jak ujawniono po latach, żona księcia Karola była zazdrosna nie tylko o niego samego, ale także swego starszego syna. Według monarchicznych korespondentów William jako dziecko wolał przebywać w obecności innej kobiety, co niezwykle raniło jego matkę.

Księżna Diana została zapamiętana jako piękna, elegancka kobieta, w oczach której często było jednak widać przenikający smutek. Od lat dyskutuje się bowiem o romansie jej męża z księżną Kamilą, rozpoczętym ponoć jeszcze przed pierwszym ślubem syna Elżbiety II. Oczywiście kiedy para powiedziała sobie sakramentalne "tak", romantyczna relacja księcia z inną kobietą wcale się nie zakończyła.

Księżna Diana cierpiała przez zazdrość. Jej życie było naznaczone samotnością

Wiadomo więc powszechnie, iż Diana była bardzo zazdrosna o Karola. Między księżną oraz Kamilą dochodziło do różnego rodzaju starć oraz konfrontacji, które niezwykle raniły pierwszą żonę Karola. Niestety nie doprowadziły do zakończenia jego romansu. Jak się właśnie okazało, piękna synowa królowej Elżbiety II cierpiała także przez zachowanie swego starszego syna. Ukrywane dotąd informacje na ten temat zostały ujawnione opinii publicznej w filmie dokumentalnym pod tytułem "Amazon Prime, Serving the Royals: Inside the Firm". - Księżna Diana chciała sama wychowywać swoje dzieci. Niestety, wymuszono na niej by zatrudniła królewską nianię, Barbarę Barnes. Źle zniosła, gdy okazało się, że William ją uwielbia - ujawniła na potrzeby obrazu korespondentka królewska, Katie Nicholl. - To była ta gorsza strona Diany - nie umiała panować nad zazdrością. Była okropnie zła, że opiekunki nawiązują tak bliski kontakt z jej dziećmi- dodała także doskonale znająca członków brytyjskiej rodziny królewskiej kobieta.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
.Córka Kaczyńskiej wzbudza kontrowersje! Tego o niej nie wiedzieliśmyCzytaj dalej

Książę William nie zapomniał o swej wychowawczyni

Co ciekawe, kiedy książę William miał jedynie 4 lata, jego matka postanowiła podjąć decyzję o zwolnieniu Barbary Barnes. Media zaznaczają jednak, iż sam syn Diany i Karola nigdy nie zapomniał o ulubionej niani, z którą przed laty musiał się pożegnać. Kobieta została bowiem zaproszona na książęcy ślub Williama z księżną Kate, zorganizowany 29 kwietnia 2011 roku w Opactwie Westminsterskim. Sama Diana nie mogła oczywiście w nim uczestniczyć. Piękna księżna zginęła bowiem tragicznie w wypadku samochodowym 31 sierpnia 1997 roku.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Ile lat ma Katarzyna Dowbor? Gdy internauci to odkryli, złapali się za głowy
  2. Piosenki, których Polacy słuchali najchętniej w 2018 roku. Będziecie w ciężkim szoku
  3. Gessler ujawnia, co znajdzie się na jej świątecznym stole. Będziecie zaskoczeni
  4. Jestem brzydka. Wyznanie Hani: „Mój chłopak uważa, że jestem brzydka. Powiedział tak swojemu ojcu”
  5. Ksiądz OBRZYDLIWIE poniżył Michała Szpaka! Brutalne i ohydne upokorzenie przed całą Polską
ZAMIANA
Barbara Kurdej-SzatanBarbara Kurdej-Szatan i sekrety jej związku. Nie uwierzysz, jak poznała męża!Czytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News