Żałoba w Wielkiej Brytanii. Nie żyje kochanek księżnej

Żałoba w Wielkiej Brytanii. Nie żyje kochanek księżnej

Księżna Diana swój nieszczęśliwy związek z Karolem próbowała ukoić w ramionach innego mężczyzny. Oliver Hoare, kochanek słynnej brytyjskiej księżnej, nie żyje. Informacja właśnie obiegła świat. Mężczyzna miał 73 lata.

Księżna Diana miała podobno wielu bliskich przyjaciół. Jednym z nich był 16 lat starszy Oliver Hoare. Jak mówią znajomi pary, ta nigdy nie wyznała sobie miłości, ale oboje byli wzajemnie sobą zafascynowani. Mężczyzna zajmował się handlem dzieł sztuki, ukończył historię na Sorbonie. Inteligentny, przystojny i elokwentny Francuz natychmiast zdobył serce Diany.

Księżna Diana i jej burzliwe życie uczuciowe. Kim był jej kochanek?

Poznali się na początku lat 90-tych. Na początku, próbowali tłumić swoje emocje. Jednak dotknięta śmiercią ojca księżna Diana w 1992 roku uznała, że to bez sensu. Wtedy rozpoczął się ich romans. Oliver Hoare był żonaty. Podobno pewnej nocy przyłapali go w królewskim dworze ochroniarze księżnej. Zobaczyli na korytarzu półnagiego mężczyznę, który palił papierosa. Szokuje fakt, że mężczyzna był prywatnie... przyjacielem księcia Karola. Gdy tę historię usłyszała żona kochanka Diany, zagroziła mu, że wystosuje pozew rozwodowy. Para miała troje dzieci, a kobieta była dziedziczką francuskiej fortuny. Hoare postanowił zakończyć relację z Lady D. Pogrążona w smutku wykonywała telefonu do domu mężczyzny. On sam, prosił by przestała go nękać. Podobno chciał zgłosić sprawę na policję. Nie wiadomo jednak czy przestał kochać Brytyjkę, czy przestraszył się wizji odejścia żony. Ona - pani Hoare dziennikarzom powiedziała, że założenia o obsesji księżnej na punkcie jej męża są mocno przesadzone. Podobno księżna Diana miała słabość do żonatych mężczyzn. Nazywana Królową Ludzkich Serc, sama serce miała słabe. Manipulowana przez bulimię i depresję nie potrafiła się odnaleźć na królewskim dworze. Choć kochały ją miliony Brytyjczyków, ona sama nie mogła znaleźć szczęścia u boku jednego mężczyzny. W romanse wdawała się od momentu separacji z księciem Karolem. Nieudane małżeństwo odreagowała w ramionach innych mężczyzn. W sumie, biografowie Lady Diany doliczyli się siedmiu kochanków. Warto także pamiętać o Karolu, który w tym czasie fascynował się Camillą Parker-Bowles, którą w 2005 roku poślubił.ZOBACZ TAKŻE:
  1. To już prawie pewne! Meghan Markle niedługo urodzi
  2. Meghan Markle nie potrafi tego znieść. Jej życie zamieniło się w koszmar
  3. Królowa interweniowała! Meghan Markle w pośpiechu kasuje dowody
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News