Jedyne takie zdjęcie. Księżna Diana spotkała się z Jasiem Fasolą, wyraz jej twarzy mówił wszystko

Jedyne takie zdjęcie. Księżna Diana spotkała się z Jasiem Fasolą, wyraz jej twarzy mówił wszystko Źródło: fot. wikimedia.org/Nick Parfjonov

Księżna Diana bez wątpienia nie miała łatwego życia. Jednak jest pewno zdjęcie, na którym widać to jaka naprawdę była. Szkoda, że tak rzadko mogliśmy ją taką widzieć.

Księżna Diana uwielbiana jest nadal przez tysiące osób. Dla wielu była najwspanialszą brytyjską księżną w historii, która ponad wszystko kochała swoje dzieci, dla których była gotowa zrobić dosłownie wszystko. Dodatkowo jej tragiczna śmierć zarówno zaskoczyła, jak i wstrząsnęła całym światem. Niestety na wielu zdjęciach nie widzimy jej taką, jaka była naprawdę.

Księżna Diana na spotkaniu z Jasiem Fasolą

Rodzina królewska ma wiele obowiązków, a jednym z nich jest uczestniczenie na wielu spotkaniach oraz bankietach. Chodzi w tym przede wszystkim o godne reprezentowanie rodziny samej królowej. Na takich imprezach obecnych jest wiele znanych osób, które kojarzone są również poza Wielką Brytanią.

Idealny przykład stanowi Jaś Fasola, czyli Rowan Atkinson, który stanowi prawdziwą ikonę brytyjskiej komedii i kwintesencję poczucia humoru, jakie tam panuje. Na jednym ze zdjęć księżnej Diany widzimy ją właśnie podczas spotkania z komikiem, a na twarzy żony księcia Karola maluje się przepiękny i szeroki uśmiech.

Oczywiście Diana na wielu swoich zdjęciach uśmiecha się, jednak w większości przypadków nie jest to szczery uśmiech. Księżna cierpiała na depresję, a jej małżeństwo delikatnie mówiąc, nie należało do najprzyjemniejszych. Była zdradzana i poniżana przez swojego męża, a to nawet doprowadziło do tego, że chciała popełnić samobójstwo.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Nikt raczej nie miał wątpliwości, że jej małżeństwo nie jest zawierane z miłości, a bardziej z obowiązku. To doprowadziło do tego, że Diana okropnie cierpiała aż do samego rozstania z Karolem. Jednak nawet wtedy nie miała spokoju z powodu paparazzich, którzy śledzili dosłownie każdy jej krok. W ten sposób księżna wpadła w potworną pętlę, z której nie potrafiła się wydostać. Niestety ta historia nie ma szczęśliwego zakończenia, a bez wątpienia powinna mieć, patrząc na to ile Diana musiała wycierpieć w swoim życiu.

Jedynie w niektórych sytuacjach widać było jej prawdziwe szczęście i radość na twarzy, tak jak na tym zdjęciu, lub w momencie, kiedy bawi się ze swoimi ukochanymi synami. Radość na jej twarzy zawitała, kiedy podczas jednej z imprez z 1984 roku, którą uświetniła swoją obecnością, pośród gości rozpoznała Rowana Atkinsona. Ten już w latach 80. robił karierę satyryka, którego znała cała Wielka Brytania. Nic więc dziwnego, że kiedy Diana rozpoznała aktora, bardzo się ucieszyła.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Małgorzata Kożuchowska jak Agata Duda? Aktorka wygląda niemal identycznie!
  2. Córki Hanny Lis to prawdziwe piękności. Julia i Ania mogłyby zostać gwiazdami!
  3. Gigantyczne kontrowersje wokół Małgorzaty Rozenek. Gwiazda przemówiła
  4. Śmierć Michała na zawsze będzie tajemnicą. Są wyniki sekcji zwłok
  5. TVP podało pilne informacje. Ważny polityk PO nie żyje, popełnił samobójstwo
  6. Masz stary dowód? Dostaniesz fortunę

 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News