Księżna Kate oddała chwytający za serce hołd Dianie. Założyła identyczną, oszałamiająca sukienkę

Księżna Kate oddała chwytający za serce hołd Dianie. Założyła identyczną, oszałamiająca sukienkę Źródło: Instagram - Kensington Palace

Księżna Diana bez wątpienia była przykładem dla wielu młodych kobiet, także dla żony jej syna Williama. Czy księżna Kate także się na niej wzoruje? Ostatnio oddała jej niesamowity hołd, zakładając niemalże identyczną sukienkę.

Księżna Diana, mimo że od jej śmierci upłynęło już ponad 20 lat, nadal jest przykładem nie tylko dla kobiet, ale wszystkich ludzi. Była znana ze swojego wielkiego serca i chęci niesienia pomocy. Nic więc dziwnego, że żona jej najstarszego syna także pragnie czerpać z jej życia inspirację i chociaż drobiazgami składać jej hołd. Ostatnio uczyniła tak zakładając niemal identyczną sukienkę jak "królowa ludzkich serc".

Księżna Diana była autorytetem dla wielu kobiet

Zanim na świecie zrobiło się głośno za sprawą Meghan Markle i jej ślubu z księciem Harrym, to właśnie księżna Kate była ulubienicą milionów. Nie tylko za sprawą swojej urody i dobrego wypełniania swoich obowiązków, ale także przez przykład, jaki dawała Brytyjkom. Od lat jest uznawana za ikonę stylu. Na każdym kroku skromna i dobrze ubrana. Jako że na brytyjskim dworze istotna jest królewska etyka i zasady, śledzono jej każdy krok w poszukiwaniu wpadek. W jej przypadku jednak próżno ich szukać, gdyż potrafi się zachować nienagannie w każdej sytuacji. Jest także wielką ulubienicą mediów i branży modowej - niemalże dyktuje trendy i wszystko, co założy, w kilka chwil znika ze sklepów. 

Nie do uniknięcia są porównania Kate do księżnej Diany. Jak tylko pojawiła się w pałacu, tak zaczęły się wszelkie spekulacje i poszukiwania detali świadczących o podobieństwach do matki Williama i Harrego. Do dziś brytyjska prasa chętnie doszukuje się, zwłaszcza w strojach, wszelkich podobieństw. Księżna Diana uchodzi za ikonę stylu, więc nic dziwnego, że na Kate teraz spoczywa cała odpowiedzialność za przejęcie obowiązków, także w tej sferze. Ostatnio księżna Cambridge pokazała się w takiej samej sukience, jaką miała księżna Diana. Wywołała tym niemałą sensację. 

Księżna Kate po raz kolejny składa hołd księżnej Dianie

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Nie jest dziwne, że Kate także wzoruje się na stylu "królowej serc". Wyraźnie w swoich stylizacjach nawiązuje do niej, a media chętnie to podchwytują. Rok temu, kiedy urodziła syna, pod szpitalem pojawiła się w niemal identycznej kreacji, jak Diana, gdy urodziła Harrego. Obie wybrały skromne czerwone sukienki z białymi kołnierzykami. Prasa była zachwycona i przez długi czas o tym pisała, dopatrując się kolejnych takich przypadków. 

Tym razem Kate wybrała skromną, długą sukienkę w groszki, także z kołnierzykiem. Pojawiła się w niej na wystawie w Betchley Park, czym wzbudziła sensację. W sieci natychmiast pojawiły się kolaże zdjęć porównujących jej strój z tym księżnej Diany. 

źródło: Pudelek

Instagram/ Kensington Palace

  1. Agnieszka Radwańska miała operację plastyczną? Fani: "Co ona zrobiła z twarzą?!". Jej nowy wygląd was ZSZOKUJE!
  2. Jolanta Kwaśniewska na zdjęciu z młodości w długich włosach. To najpiękniejsza Pierwsza Dama w historii Polski. Ten widok zwali was z nóg!
  3. Oficjalny apel Michała Szpaka nic nie dał. Wielka klęska Polski
  4. Niewyobrażalna wpadka. Księżna Kate złożyła wizytę Archiemu i zapomniała o kluczowej rzeczy
  5. Kolejne potężne zmiany w 500 plus?! To będzie rewolucja większa, niż pieniądze na pierwsze dziecko

Następny artykuł