Księżna Diana zmarła 21 lat temu. Dopiero po takim czasie wychodzą na światło dzienne różna fakty związane z jej życiem i śmiercią. Dzieci bardzo mocno przeżyły wypadek matki. Księże Harry nie mógł w to uwierzyć, będziecie w szoku co powiedział.

Księżna Diana jest bardzo popularną postacią, ikoną Wielkiej Brytanii i obywateli, których reprezentowała. Kochały ją całe tłumy i każdy płakał po jej śmierci. Wiadomość o tragicznym wypadku wstrząsnęła całym światem, nikt nie mógł uwierzyć, że Diana nie żyje, szczególnie jej dzieci.

Ikona brytyjskiej monarchii i mody wiodła bardzo smutne życie. Mąż, którego poślubiła, nie kochał jej i szukał uciechy u innej kobiety. Ona nie mogła tak żyć, przeżyła załamanie nerwowe i próby samobójcze. Rodzina królewska skrzętnie to ukrywała. Diana zawsze starała się uśmiechać przed kamerami, nie dawała po sobie poznać, że coś jest źle.

Księżna Diana – śmierć

Ukojenie znalazła w ramionach innego mężczyzny. Dawał jej dużo uśmiechu i szczęścia. Paparazzi nie dawali jej jednak spokoju i cały czas czekali, aż gdzieś się potknie czy zrobi coś nieoczekiwanego. Nagminnie wchodzili w jej prywatne sprawy z butami. Pośrednio doprowadziło to do wypadku w Paryżu, w którym zginęła. Uciekała przed fotoreporterami, a później kiedy leżała i potrzebowała pomocy, ci robili jej zdjęcia.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Biedronka i Lidl wiedzą, jak cię zmylić! Sztuczki, przez które wydajesz zbyt wiele

Książę Karol, na wieść o wypadku, załamał się. Mimo to poleciał do Francji aby zabrać jej ciało. Wraz z Elżbietą II chcieli chronić dzieci przed tą wiadomością, nie mogli jednak tego ukrywać przed nimi. O fakcie dowiedzieli się wszyscy w sobotę. Dzieci zostały powiadomione w niedziele rano. Tak zarządziła królowa.

Książę Harry nie mógł w to uwierzyć. Podszedł do swojego ojca i zapytał się: „Czy to prawda, że mamusia nie żyje?” Chłopiec stracił swoją matkę, ciężko jest sobie wyobrazić, co on wtedy czuł. Po tej tragedii musieli się zebrać w sobie i pojechać na pogrzeb Księżnej Diany.

Książę William bardzo mocno przeżył tę tragedie. Nie chciał jechać na pogrzeb, chciał przeżywać tragedie w samotności. Ostatecznie dzieci pojechały na nabożeństwo i szły w pierwszym rzędzie zaraz za trumną.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Maryla Rodowicz na wojennej ścieżce! Gwiazda polskiej piosenki nie chce jej znać
  2. Pawłowicz będzie odpalać race w obywateli! MOCNO PRZESADZIŁA
  3. Justyna Żyła jest zakochana! Będziecie w szoku
  4. Znaki zodiaku, które są najbardziej zdystansowane i CHŁODNE
  5. Niesamowite! Psiak adoptował wyjątkowe i nietypowe zwierzątko

Martyna Wojciechowska i sekrety jej urody. Nie zgadniecie, ile czasu się maluje!