Żądają ekshumacji ciała księżnej Diany. Wielka Brytania wstrząśnięta
Mikołaj Pilecki - 25 Grudnia 2018

Żądają ekshumacji ciała księżnej Diany. Wielka Brytania wstrząśnięta

Księżna Diana codziennie staje się tematem wielu teorii spiskowych. Najczęściej dotyczą one przyczyn jej śmierci i rzekomego udziału w niej samej królowej Elżbiety. Tym razem chodzi jednak o mieszkającą USA rzekomą ciotkę matki Harry'ego i Williama, która żąda ekshumacji ciała zmarłej księżnej. Brytyjczycy są wstrząśnięci.

Księżna Diana pochodziła z arystokratycznego rodu Spencerów, a rodzina królewska niejednokrotnie już dementowała plotki dotyczące osób, które nagle ogłaszały, że są z nią spokrewnione, czy mówiących, że są wręcz jej dziećmi. Wizja istnienia ukrywanych przed opinią publiczną osób, które swoim wyjściem z cienia zmieniają polityczny krajobraz świata, zawsze fascynowała ludzi i nic w tej kwestii się nie zmieniło. W tym roku Pałac Kensington musiał zmierzyć się z doniesieniami na temat starszej, nieślubnej siostry Harry'ego i Williama, która miała narodzić się za pomocą metody in vitro. Zwolennicy tej teorii głoszą, że zapłodnienia dokonano w 1980 roku na próbę, by dowiedzieć się, czy książę Karol i księżna Diana są w stanie płodzić dzieci. Eksperyment okazał się sukcesem i królowa wyraziła zgodę na zaręczyny, ale zapłodniona komórka wbrew wcześniejszym ustaleniom miała nie zostać zniszczona. Jak doniosły media, odpowiedzialny za to lekarz wszczepił ją swojej żonie, a ta za 9 miesięcy urodziła dziecko, którego biologicznymi rodzicami są Karol i Diana. Kobieta imieniem Sarah ma mieszkać gdzieś we wschodnich USA.

Księżna Diana ekshumowana?

Po doniesieniach o zaginionej siostrze brytyjskich książąt do dworu zgłosiła się kolejna osoba, chcąca ustalić swoje pochodzenie. 75-letnia Amerykanka Ann Ukrainietz utrzymuje, iż jest córką dziadka księżnej Diany, czyli jej ciotką. Kobieta wysłała do Londynu żądanie ekshumacji zwłok pięknej księżnej bądź innego zmarłego członka rodziny, by porównać ich DNA z tym, które ma Ukrainietz. Jak donosi prasa na Wyspach, dążenia kobiety mocno rozwścieczyły synów Diany.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Jan Paweł IIJan Paweł II w ostatnich chwilach życia. 9 zdjęcie będzie prawdziwym wstrząsem dla KatolikówCzytaj dalej
Monarchia nie odpowiedziała na prośbę kobiety, która poprzez sensacje próbuje zdobyć sławę. W rozmowie z mediami samozwańcza ciotka Diany wyraziła swój smutek z powodu postawy królowej. - Bycie kompletnie ignorowaną przez rodzinę królewską bardzo boli. Po ślubie Meghan i Harry’ego myślałam, że akceptują osoby pochodzące z ludu. Ale mnie nie chcą nawet wysłuchać - powiedziała w jednym z wywiadów.

Problemy na dworze

Postawa dworu brytyjskiego nie dziwi. Królowa i członkowie jej rodziny mają i tak już dość doniesień medialnych, które znacząco wpływają na jakość ich życia i komfort pracy. W każdej legendzie jest jednak ziarnko prawdy. Niedawno donoszono o konflikcie między księżną Kate a księżną Meghan. Obie panie mają nie pałać do siebie zbytnią sympatią, a w sprawie interweniować mieli sama królowa Elżbieta i książę Karol. Wczoraj w mediach ukazał się również kartka świąteczna, którą do Meghan wysłała jej siostra. Kobieta prosi o kontakt z ich wspólnym ojcem, z którym żona Harry'ego nie chce mieć nic wspólnego. Ujawniła także, iż od czasu ślubu w maju tego roku księżna Sussex odcięła się od rodziny w ogóle.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Siostra Meghan Markle ujawnia prawdę. Upokorzyła ciężarną księżną
  2. Królowa Elżbieta jest bezradna. Meghan Markle rozrywa rodzinę
  3. Tak mieszkała księżna Kate, zanim wyszła za Williama. Opadną Wam szczęki
  4. Beata Tyszkiewicz: Ile ma lat? Wiek gwiazdy robi wrażenie
  5. Anna Mucha pokazała półnagie zdjęcie. Fani są zachwyceni!
Rodzina królewskaKrólowa Elżbieta i jej "nagi kelner". Szokujące kulisy jej małżeństwaCzytaj dalej
źródło: jastrzabpost.pl
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News