diana_po
yt/Royal Family Fashion
Anna Maria Guziewska - 1 Grudnia 2018

Fotograf księżnej Diany ujawnia po latach. Desperackie posunięcie żony księcia Karola

Księżna Diana jest wciąż jedną z najbardziej kontrowersyjnych postaci w europejskiej historii. Okazuje się, że piękna monarchini nie tylko zdobyła serca milionów, ale i szacunek bliskich współpracowników. Gdy zaczęła podejrzewać swojego męża o romans, zrobiła coś niesamowitego.

Księżna Diana dla wielu Brytyjczyków jest wciąż jedną z najważniejszych postaci, która przedstawia współpracę, dobro i kulturę dialogu. Tym samym zyskała sympatię i ogromny szacunek. Prywatnie, monarchini miała jednak mniej szczęścia. Trójkąt miłosny, w którym musiała żyć niebagatelnie odbił się na jej samopoczuciu. Doprowadził do rozwodu i prywatnej tragedii. Gdy zaczęła podejrzewać Karola o niewierność, dała pewną wskazówkę swoim bliskim. Teraz ci postanowili ujawnić prawdę.

Co księżna Diana zrobiła po ujawnieniu romansu męża? Zaskakujące doniesienia bliskich współpracowników

Monarchini miała jedno marzenie - chciała ochronić dzieci przed medialną burzą. Gdy zaczęła podejrzewać swojego męża o zdradę poszła do dworskiego fotografa i zadała mu bardzo ważne pytanie. Ten, przyznał po latach, że gdyby zareagowano w porę, można byłoby uniknąć tragedii. - Zapukała pewnego dnia do moich drzwi i zapytała: Dlaczego nie fotografujesz mojego męża?”. Powiedziałem: „Dlaczego miałbym go fotografować? Ma wielkie uszy, wielki nos i nie jest zbyt przystojny – nawet jeśli mam do niego dużo respektu”. To była subtelna wskazówka, że powinnam zacząć go obserwować. To była subtelna podpowiedź, że ma romans. 12 miesięcy później wszystko się wydało - powiedział w wywiadzie z brytyjskimi mediami Darryn Lyons.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
disco-poloStraszne choroby zniszczyły ich życie. Druzgocące dramaty gwiazd disco-poloCzytaj dalej
Długoletni współpracownik Diany - fotograf miał jako pierwszy zauważyć, że między księciem i księżną nie dzieje się dobrze. Okazało się, że media już wtedy powinny śledzić nie tylko zachowanie Karola, ale i jego "spotkania" pozamałżeńskie. Kobieta prawdopodobnie już wtedy wiedziała o jego romansie a ukrywanie prawdy przez mediami miało ochronić wizerunek rodziny królewskiej. O romansie i wielkim namiętności między Camillą i Karolem wiedzą wszyscy. Mimo wszystko, za każdym razem doniesienia wzbudzają wiele emocji i kontrowersji. Okazuje się, że kolejne śledztwa, mające na celu ujawnić zakulisowe rozgrywki w Pałacu Buckingham nie cieszą się entuzjazmem królowej. Czy poradzi sobie z kolejnym skandalem?ZOBACZ TAKŻE:
  1. Meghan Markle skłóci braci na zawsze! Ta decyzja wbije Williamowi nóż w serce
  2. Szokujące doniesienia o ciąży Meghan Markle. Wszystkich wryło w ziemię
  3. To wszystko było kłamstwo? Skandal z Meghan Markle wrze na Wyspach
  4. Znaki zodiaku i ich najlepsze cechy. Jakie są Twoje?
  5. Dlaczego nie mam ochoty się kochać? Odpowiedź eksperta
Księżna Diana i jej sekretyKsiężna Diana miała swoje sekrety. Wstrząsające fakty wychodzą na jawCzytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News