Po 21 latach ujawniono wiadomość od księżnej Diany. Ukryła ją w swoich butach

Po 21 latach ujawniono wiadomość od księżnej Diany. Ukryła ją w swoich butach

Księżna Diana była uwielbiana przez miliony sympatyków brytyjskiej rodziny królewskiej na całym świecie. Chociaż dla wielu osób jej los byłby spełnieniem wszystkich marzeń, żona księcia Karola przez wiele lat pozostawała nieszczęśliwa i jakby uwięziona u boku męża. Kiedy więc projektant butów ślubnych Diany ujawnił, co kazała wygrawerować na podeszwach, opinia publiczna była zadziwiona.

Księżna Diana zdobyła naprawdę gigantyczną sympatię wśród Brytyjczyków, której niejeden członek monarchii mógłby jej jedynie pozazdrościć. Życie synowej królowej Elżbiety było jednak trudne i wymagające. Chociaż po rozwodzie wydawało się, że naprawdę odżyła, niestety nie zdążyła nacieszyć się wolnością. Zginęła bowiem tragicznie w wypadku samochodowym.

Jakie buty wybrała księżna Diana na ślub z księciem Karolem?

Sama Diana przez długi czas wierzyła jednak w to, że jej małżeństwo z księciem Karolem okaże się pełne miłości i udane. Bardzo starała się o to, aby uroczystości ślubne wypadły doskonale, o czym po latach opowiedział projektant jej ślubnych butów. Fani są naprawdę rozemocjonowani i wzruszeni. Księżna prosiła przede wszystkim o to, aby obcasy nie były zbyt wysokie. Nie chciała bowiem przed ołtarzem przewyższać wzrostem swego małżonka. Diana zażyczyła sobie także, aby podeszwy jej butów także zostały starannie ozdobione. Chociaż wybrała suknię z bardzo długim trenem, doskonale zdawała sobie sprawę z tego, że w momencie uklęknięcia przed ołtarzem obserwujący uroczystość sympatycy mogą zobaczyć spód jej butów. - Nikt nie widział nawet dołu butów, ale było dla nas ważne, żeby wyglądały fantastycznie - wyznał po 21 latach od uroczystości ślubnych Karola i Diany Clive Shilton.



DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Zadziwiająca wiadomość na podeszwach butów księżnej Diany

Co zaskakujące, księżna poprosiła projektanta także o to, aby na podeszwach wygrawerować ważny dla niej symbol. Były to litery "D" oraz "C", od których zaczynały się imiona jej oraz męża. Opinia publiczna bardzo szybko potraktowała treść grawera jako wiadomość od samej Diany. Uznali bowiem, że był to prawdziwy dowód jej miłości do Karola, która została później wystawiona na dużą próbę. Jak już wiadomo, para nie wytrwała ze sobą do śmierci i ostatecznie podjęła decyzję o rozwodzie. Księżna wchodziła później w nowe związki, szukając prawdziwego szczęścia. Karol poślubił za to Camillę Rosemary Shand, z którą wciąż pozostaje w związku małżeńskim. Księżna Diana Fot. Facebook/Fairy Godmother Inc. a Wedding and Event Company



Najlepsze newsy dnia:

  1. Diana nigdy mu tego nie wybaczyła. W gabinecie Karola dokonała okropnego odkrycia
  2. Widzowie M jak Miłość kochali ją od początku serialu. Bohaterka jest ciężko chora
  3. Uczestnik kontrowersyjnego programu TVN ujawnia: „Robią show kosztem ludzi!”
  4. Serial w telewizji publicznej bije rekordy popularności. Co słychać u bohaterów „Barwy szczęścia”?
Następny artykuł