Książę William zdecydował się na szczere wyznanie o swojej mamie księżnej Dianie
Instagram.com kensingtonroyal
Agata Jaroszewska - 30 Maja 2020

Książę William po latach wyznał powalającą prawdę. Chodzi o księżną Dianę, Brytyjczycy zalali się łzami

Księżna Diana nie bez powodu nazywana jest królową serc. Swoim nietypowym dla rodziny królewskiej zachowaniem zaskarbiła sobie serca nie tylko Brytyjczyków, ale ludzi na całym świecie. Jej przedwczesna tragiczna śmierć załamała wiele osób, lecz na pewno najbardziej cierpiały jej osierocone dzieci William i Harry. Starszy z synów, następca brytyjskiego tronu, zdecydował się na szczere wyznanie.

Księżna Diana zmarła śmiercią tragiczną w wyniku wypadku samochodowego ponad 20 lat temu. William w chwili śmierci matki miał zaledwie 15 lat i pomimo tego, że na co dzień sprawuje ważną państwową funkcję, to tak naprawdę wciąż nosi w sobie traumę z tamtych dni. W swoim programie wyznał powalającą prawdę, Brytyjczycy zalali się łzami.

Marcin Prokop z żonąŻona Marcina Prokopa kradnie serca. Trudno znaleźć kobietę, która dorówna jej naturalnym pięknemCzytaj dalej

Księżna Diana dla świata była częścią rodziny królewskiej, ale dla niego była mamą

Księżna Diana to osoba, o której słyszał chyba cały świat. Trudno znaleźć osobę nieznającą brytyjskiej królowej serc, a jej bezkompromisowe i niepasujące do rodziny królewskiej zachowanie sprawiło, że pokochali ją zwykli ludzie. Przed nią monarchia kojarzona była ze skostniałym systemem oraz oderwanymi od rzeczywistości szarych ludzi członkami rodziny królewskiej, lecz księżna Diana pokazała, że są ludźmi tak samo jak ich poddani. Do tragicznego wypadku, w którym księżna Diana straciła życie doszło 31 sierpnia 1997 roku, lecz pamięć o niej jest wciąż żywa. Jej najstarszy syn, książę William zdecydował się na osobiste wyznanie na temat mamy, trudno powstrzymać łzy, słysząc te słowa.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

okrucieństwo wobec zwierzątPrzed sklepem siedział samotny pies. Na szyi miał zawieszoną tabliczkę, napis nie mieści się w głowieCzytaj dalej

Idea programu jest bardzo ważna

Książę William zdecydował się otworzyć przed światem w programie "Football, Prince William and Our Mental Health". To właśnie tam w rozmowie z piłkarzem Marvinem Sordellem powiedział, że starta mamy zmieniła go na zawsze. Pomimo upływu tak wielu lat wciąż nie może poradzić sobie z ogromną stratą ukochanej osoby i nie może zaakceptować tego faktu. Wyznanie po latach jest częścią planu księcia, który na swoim własnym przykładzie chce pokazać, że każdy ma prawo do gorszych dni i nie jest wstydem o tym mówić. Program "Football, Prince William and Our Mental Health" nagrywany jest w ramach kampanii mającej zachęcić mężczyzn do rozmowy na temat zdrowia psychicznego.

Dzisiaj grzeje:

1. Za plecami Polaków wprowadzono jedną zmianę. Obowiązuje już od poniedziałku, wiele osób może się tęgo zdziwić

2. Dlaczego Grażyna Torbicka nie ma dzieci? Smutna prawda o życiu gwiazdy

Podkreśla wagę wsparcia od najbliższych

Zdrowie psychiczne, szczególnie w obecnym czasie, jest bardzo ważne. Szukanie pomocy nie jest wstydem, a książę William, mówiąc o trudzie związanym ze śmiercią księżnej Diany, podkreślił jak ważne jest wsparcie udzielane mu przez żonę, szczególnie kiedy przychodzą gorsze momenty.

- Są one zdecydowanie przytłaczające. [...] Ja i Katherine wspieramy się nawzajem, jesteśmy razem w tych chwilach, rozwijamy się i uczymy - mówi w internetowym wywiadzie książę.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Pierwsze objawy cukrzycy. Lepiej ich nie lekceważyć
  2. Anglicy zachwycają się Anną Lewandowską. Wszystko przez jeden fakt z jej życia, pomogła Robertowi
  3. Właściciel firmy wynajął detektywa, by śledził pracowników na home office. Wyniki śledztwa są wstrząsające
  4. Zauważyłeś, że sąsiedzi zakrywają opony swoich aut deskami? Mają ważny powód, lepiej zrobić tak jak oni
  5. Niepokojące doniesienia o córce Pawła Królikowskiego. Sytuacja jest poważna, chodzi o zdrowie
  6. Bardzo źle, że nie wszyscy są ich świadomi. 4 ukryte funkcje kas samoobsługowych w Biedronce

Siniaki na ciele bez urazu choroba córkiMama myślała, że córka ma zwykłe siniaki. Kiedy lekarz poznał prawdę było już za późnoCzytaj dalej

Źródło: WP

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News