Ogromny skandal wstrząsnął Anglią! Trzecie dziecko księżnej Diany wkracza do gry

Ogromny skandal wstrząsnął Anglią! Trzecie dziecko księżnej Diany wkracza do gry

Księżna Diana mimo tego, że odeszła lata temu, wciąż pozostaje prawdziwą "Królową Ludzkich Serc". Matka księcia Williama i księcia Harry'ego jest stale obecna w myślach ludzi na całym świecie. Szczególnie bliska jest jednak swoim rodakom. To właśnie nimi wstrząsnął prawdziwy skandal, dotyczący... trzeciego dziecka zmarłej księżnej Walii!

Księżna Diana jest matką księcia Williama i księcia Harry'ego - to wiedzą już wszyscy. Przez lata pozostawała wierną żoną księcia Karola, a kiedy się z nim rozwiodła, nie wyszła ponownie za mąż. Tym bardziej Brytyjczycy są niewymownie zdumieni tym, co się ostatnio wydarzyło. Na jaw wyszedł prawdziwy skandal.

Księżna Diana miała trzecie dziecko?

Za każdym razem, kiedy w rodzinie królewskiej pojawia się dziecko (zwane potocznie przez wszystkich: "royal baby") cały świat szaleje. Tak było, kiedy na świat przyszły wszystkie dzieci księcia Williama i tak na pewno będzie, kiedy narodzi się potomek Harry'ego i Meghan Markle. Czy to możliwe, że świat przeoczył narodziny trzeciego dziecka uwielbianej księżnej Diany?DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Niekoniecznie. Sprawa jest bowiem zdecydowanie bardziej zawiła. Rzekomym trzecim dzieckiem księżnej Diany i księcia Karola jest niejaka Sarah. Kobieta pochodząca z Wielkiej Brytanii twierdzi, że jest naturalną córką książęcej pary. Chociaż nieznane są szczegóły tego, dlaczego miałaby dorastać z daleka od swojej rodziny oraz co spowodowało konieczność pozostania w ukryciu - jej pojawienie się wywołało prawdziwy skandal. Nie raz i nie dwa mówiło się o tym, że rodzina królewska jest pełna tajemnic. Sprawa Sarah wydaje się tym bardziej podejrzana, że ostatnio z kobietą spotkała się... sama księżna Meghan Markle! Dlaczego żona księcia Harry'ego, do tego ciężarna, miałaby się narażać na spotkanie z przypadkową kobietą, która wymyśliła sobie tak porywającą historię? No właśnie, powodów nie ma, co zdaje się potwierdzać fakt, że słowa Sarah mogą być prawdą.

Roszady w kolejce do tronu

Jeżeli okaże się, że Sarah faktycznie jest córką księżnej Diany i księcia Karola, to rodzinę królewską czeka niemałe zamieszanie. Podobno jest ona starsza od księcia Williama, co znaczyłoby, że znajdzie się bliżej od niego w kolejce do tronu, do którego na mocy aktu o sukcesji ustanowionego przez królową, ma w takiej sytuacji wszelkie prawa. Jakie tajemnice rodziny królewskiej jeszcze wyjdą na jaw?ZOBACZ TAKŻE:
  1. Kryzys w związku. 10 sygnałów, że to już się NIE UDA
  2. Znaki zodiaku, które dokonywały złych wyborów miłosnych. Jak jest teraz?
  3. Szokujące kulisy wyszły na jaw! Meghan Markle jest potworem? 
  4. Nawet królowa Elżbieta jest bezradna. Prawdziwe oblicze Meghan Markle
  5. W Święta Meghan Markle spotka wielka przykrość. Nie obejdzie się bez łez
Następny artykuł