Wbiegł do pokoju księżnej Diany, była zalana łzami. Kiedy odkrył, co zrobiła jej matka, pogrążył się z nią w bólu

Wbiegł do pokoju księżnej Diany, była zalana łzami. Kiedy odkrył, co zrobiła jej matka, pogrążył się z nią w bólu Źródło: youtube.com

Księżna Diana nie miała łatwego życia na dworze królewskim. Nie miała oparcia ani w mężu, ani w królowej Elżbiecie, a co gorsza nawet we własnej rodzinie. Poświęciła się w całości potrzebującym i tylko to sprawiało jej radość. Niedawno wyszło na jaw, w jaki sposób skrzywdziła ją własna matka.

Księżna Diana nie mogła liczyć na wsparcie i pomoc swojej matki. Dokładnie o ich relacjach opowiedział lokaj księżnej, który stał się świadkiem przykrej, bardzo nieprzyjemnej sytuacji. Lady Di nie mogła opanować łez.

Księżna Diana nie mogła liczyć na niczyje wsparcie

Księżna Diana była nie tylko przytłoczona nagłą zmianą stylu życia, zdradami męża i brakiem sympatii ze strony królowej. Codziennie zmagała się z węszącymi wszędzie dziennikarzami, depresją, atakami paniki i zaburzeniami odżywiania. W całym swoim nieszczęściu nie miała oparcia nawet we własnej matce.

W 1996 roku księżna Diana i książę Karol oficjalnie unieważnili swoje małżeństwo. Rok później księżna Diana śmiało pokazywała się w towarzystwie swojego kochanka, a potem mężczyzny, którego z całego serca pragnęła poślubić - Dodiego Al Fayeda. Był muzułmaninem, co nie zostało przyjęte dobrze na dworze oraz w jej rodzinie. W najnowszym dokumencie "Princess Diana's Wicked Stepmother" były lokaj królowej ludzkich serc wspomina okropną rozmowę, której bohaterką była też matka królowej ludzkich serc.

"Wychowałam dzi*kę, która puszcza się po mieście z muzułmanami"

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Paul Burrel, były lokaj Diany, natychmiast do niej pobiegł, kiedy usłyszał szloch z pokoju księżnej. Okazało się, że rozmawia ze swoją matką.

- Znalazłem ją skuloną na środku pokoju z telefonem przy uchu, kazała mi podejść bliżej. Mogłem usłyszeć, co mówi jej matka. Diana powiedziała: "Posłuchaj. Posłuchaj, co mówi mamusia" - relacjonuje mężczyzna. Chwilę potem usłyszał stek wyzwisk.

Dzisiaj grzeje: 1. Legendarna polska piosenkarka miała tragiczny wypadek. Całą noc leżała w rowie, nikt jej nie znalazł. Przez lata dochodziła do siebie
2. Wiele razy zachwycaliśmy się jego filmami w Polsacie, TVN i TVP. Rodzina przekazała najgorszą wiadomość, osierocił syna

W słuchawce dało się słyszeć ostry głos Frances Shand Kydd - matki Diany. Wyzwiska przybierały na sile, a zrozpaczona księżna prosiła swoją matkę, żeby tylko przestała ją krytykować.

- Krytykowała ją i nazywała dzi*ką. Mówiła: "Tym właśnie jesteś. Wychowałam dzi*kę, która puszcza się po mieście z muzułmanami. Powinnaś się siebie wstydzić" - wspomina lokaj Diany.

To ta rozmowa była decydująca. Więcej matka do niej nie zadzwoniła, ani ona nie zadzwoniła do matki. Zerwały ze sobą wszelki kontakt - to było już za dużo dla księżnej. Niedługo potem zginęła w wypadku samochodowym.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Schab za 1 zł, masło za 2 zł, kiełbasa za 99 gr. i wiele więcej. Sklep przeżyje SZTURM klientów 
  2. Jolanta Kwaśniewska nie wytrzymała. Podczas wywiadu ujawniła całą prawdę, wszystkim opadły szczęki
  3. Rodzina jest zrozpaczona, 17-latka odebrała sobie życie w potwornych okolicznościach. Chodziło o miejscowego księdza
  4. Trzy małe córeczki i ich mama nie żyją. Zmarły ogromnie cierpiąc, podano nowe porażające szczegóły tragedii w polskiej miejscowości
  5. Niestety, wydarzyło się najgorsze. Po 80 godzinach męczarni zmarło dziecko, którego walkę o życie obserwowały miliony ludzi

Źródło: Pudelek

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News