Brytyjczycy aż zamarli, kolejna potworna zdrada w rodzinie królewskiej ujawniona. Tragiczne losy kochanki

Brytyjczycy aż zamarli, kolejna potworna zdrada w rodzinie królewskiej ujawniona. Tragiczne losy kochanki Źródło: Flickr/Paisley Scotland

Księżna Diana, która była ulubienicą Brytyjczyków, nie była jedyną osobą zdradzaną w rodzinie królewskiej. Na jaw wyszły właśnie fakty dotyczące kochanki jednego z jej członków. Historia tej kobiety jest naprawdę tragiczna.

Księżna Diana i książę Karol to małżeństwo, któremu daleko było do ideału. Teraz na jaw wyszły kolejne zaskakujące fakty z brytyjskiego dworu. Chodzi o kochankę księcia, którą po romansie z arystokratą spotkał tragiczny los. 

Księżna Diana wiedziała o zdradach 

Księżna Diana była niezwykle młoda, gdy poślubiła księcia Karola. Po jakimś czasie zaczęła sobie jednak zdawać sprawę z tego, że nie jest jedyną kobietą w życiu arystokraty. Miała świadomość tego, że jej mąż ma ogromną słabość do swojej byłej partnerki Camilii, z którą łączył go płomienny romans. 

Niedawno pojawiły się jednak kolejne doniesienia dotyczące potwornej zdrady w brytyjskiej rodzinie królewskiej. Wygląda na to, że książę Karol nie potrafi być wiernym partnerem i zdradzał również zanim związał się z Dianą. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Tożsamość kochanki 

Powszechnie wiadomo, że książę Karol był związany z Camilą Parker Bowles, która obecnie jest jego żoną, jeszcze przed swoją relacją z Dianą. Przez długie lata wydawało się, że to właśnie ona jest największą miłością syna Elżbiety II. Nowe fakty sugerują, że historia tego wielkiego uczucia również naznaczona była brakiem wierności. 

Jak się okazuje, w momencie, w którym książę Karol spotykał się z Camillą, pozostawał w miłosnej relacji z jeszcze inną kobietą. Jak donoszą brytyjskie tabloidy, jego kochanką miała w tym okresie być Dale Tryon, znana jako Kanga Tryon. Córka bogatego australijskiego biznesmena poznała księcia w klubie Mayfair Annabel. Swoją urodą natychmiast oczarowała Karola. 

Dzisiaj grzeje: 1. Wiedzieli, że ich dziecko urodzi się poważnie chore. Gdy tylko je zobaczyli, odjęło im mowę
2. Poniedziałek w Polsce rozpoczął się strasznie. Tragiczna informacja z polskiej miejscowości, odłamki porozrzucało na ogromną odległość

Jak można się domyślić, Kanga nie była w oczach królowej Elżbiety II odpowiednią kandydatką na żonę, więc nie było żadnej szansy na to, żeby książę Karol ją poślubił. Camilli udało się w końcu stać się oficjalną partnerką księcia, Kanga nie miała tyle szczęścia. Poważnie zachorowała na raka macicy i rozszczep kręgosłupa. W pewnym momencie uzależniła się również od środków przeciwbólowych. Zmarła zaledwie kilka miesięcy po tragicznym wypadku księżnej Diany. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Hojna waloryzacja zagrożona. 7 mln emerytów ma OGROMNY problem
  2. Jego żona umierała na straszliwą chorobę. Mąż zrobił jej ostatni prezent, wszyscy płakali
  3. Usiadła przy grobie 4-letniego synka trzy lata po jego śmierci. Spostrzegła co zaczyna się dziać, aż zadygotała ze wzruszenia
  4. Kot nagle zaczął szczekać. Potem zrobił rzecz jakiej świat nie widział, jak odkrył, że jest nagrywany
  5. Kamera wszystko rejestrowała. Mama wyszła zostawiając córkę z tatą, szybko włożył różowe szorty i zaczęło się dziać

Źródło: Party 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News