Księżna Diana przed śmiercią powierzyła największą tajemnicę jednemu człowiekowi. Ujawnił ją w skandaliczny sposób

Księżna Diana przed śmiercią powierzyła największą tajemnicę jednemu człowiekowi. Ujawnił ją w skandaliczny sposób Źródło: Flickr/Russ Quinlan

Księżna Diana miała ogromną tajemnicę, którą ukrywała przed opinią publiczną. Nie wiedział o tym nikt, poza jedną osobą z jej bliskiego otoczenia. Teraz sekret został ujawniony w skandalicznych okolicznościach.

Księżna Diana i jej tragiczna śmierć są dla opinii publicznej wciąż owiane aurą tajemnicy. Popularna monarchini wstrząsnęła światem przez swój rozwód, a później fatalny w skutkach wypadek samochodowy. Z racji przedwczesnego odejścia ze świata wiele królewskich tajemnic zabrała ze sobą do grobu. Teraz jedną z nich zdradził jej jedyny powiernik.

Straszna tajemnica, którą usilnie ukrywała księżna Diana

Niedawno wyciekły taśmy z rozmów księżnej, które ujawniły wiele jej intymnych tajemnic. Teraz lokaj matki Williama i Harry'ego w związku ze zbliżającą się 22 rocznicą śmierci księżnej udzielił ekskluzywnego wywiadu dla Channel 5. Paul Burrell za udzielenie informacji o jednym z największych sekretów swojej pracodawczyni otrzymał niebagatelną kwotę.

Okazało się, że księżna Diana cierpiała na bulimię, a o chorobie wiedział jedynie jej lokaj, który robił wszystko, co w jego mocy, aby wspomóc ją w walce z chorobą. Kontrolował nawet kucharzy, żeby żona Karola otrzymywała posiłki zgodne jej rygorystyczną dietą.

- Wiem, że Diana miała zaburzenia odżywiania. Pomagałem jej w tych momentach. Pilnowałem kucharza, by przygotowywał dużo słodkiego kremu [...] Kupowałem jej jogurty, banany. Pilnowałem, by w pokoju nie było nikogo innego. Dbałem o to, by zawsze było tam dużo ręczników. Byłem gotów zrobić dla niej wszystko - przyznał w wywiadzie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Mógł zrobić dla niej wszystko, a teraz sprzedaje jej największe sekrety

Lokaj zdradził, że był niezwykle przywiązany do Diany i ciężko zniósł jej śmierć. Przyznał, że długo nie mógł się pogodzić z tragicznymi wydarzeniami z Paryża.

- Po jej śmierci usiadłem obok jej ciała. Było miękkie i ciepłe. Byłem w szoku, nie mogłem pogodzić się z jej odejściem [...] W jej pokoju czułem jej perfumy, słyszałem jej głos. Zasypiałem w jej garderobie, bo tylko tak mogłem poradzić sobie z tym że już jej nie ma - mówił dla Channel 5.

Dla wielu osób takie to zaskakujące słowa, biorąc pod uwagę to, w jakich okolicznościach zdradził, że Diana chorowała na bulimię. Największy sekret księżnej został sprzedany za 10 tysięcy funtów.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Miała 27 lat, była u szczytu kariery. Śmierć odebrała jej WSZYSTKO. Do dziś opłakują ją MILIONY Polaków
  2. Lubiana aktorka ''M jak miłość'' długo walczyła z PRZERAŻAJĄCĄ chorobą. Ukrywała ją przed wszystkimi
  3. Lekarze otworzyli jej czaszkę, by wyciąć nowotwór. Kiedy zobaczyli, co naprawdę było w środku, pobledli
  4. Okrucieństwo mordercy jest nie do opisania. Nie żyje młoda mama, zadźgana miesiąc po porodzie, dramat na Śląsku
  5. Ciężko zahamować potok łez. Mama dała się upokarzać ludziom, żeby wykarmić dzieci
  6. Żona znalazła tajemny zeszyt męża. Gdy zobaczyła, co w nim zapisywał, była zdruzgotana: "Jestem zniesmaczona, rozczarowana i zwyczajnie mi przykro"

Źródło: Party

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News