Niewiarygodne. Widok miejsca pochówku księżnej Diany po latach zapiera dech w piersiach

Niewiarygodne. Widok miejsca pochówku księżnej Diany po latach zapiera dech w piersiach Źródło: EAST NEWS

Księżna Diana była bardzo popularną i uwielbianą na całym świecie postacią popkultury. Zginęła w tragicznym wypadku samochodowym. Widok miejsca, w którym została pochowana, do dziś wzbudza ogromne emocje i zapiera dech w piersiach. Jej fani do dziś opłakują śmierć ukochanej księżnej.

Księżna Diana przeszła przez wiele trudnych wydarzeń w swoim życiu. Jej postać zawsze wzbudzała dużo emocji - od tych pozytywnych po nieco bardziej negatywne. Bez wątpienia jednak była osobą, którą pokochały tłumy, nie tylko w Wielkiej Brytanii, ale na całym świecie. Do tej pory na jaw wychodzi dużo informacji o jej życiu, pojawiają się też teorie spiskowe dotyczące jej śmierci.

Księżna Diana zmarła tragicznie ponad 20 lat temu, miejsce jej pochówku do dziś budzi emocje

Życie Diany Spencer na królewskim dworze zdecydowanie było pełne gorzkich wydarzeń, wręcz przypominało koszmar. Mimo licznych przykrych doświadczeń jak chociażby wielokrotne zdrady księcia Karola, nigdy nie żałowała ślubu z nim. Dzięki niemu doczekała się dwóch wspaniałych synów, którym była z całego serca oddana.

Życie miłosne Diany niestety było niczym zły sen. Niejednokrotnie została upokorzona, zdradzona, nie czuła się kochana ze strony księcia Karola. Po latach cierpień opowiedziała o wszystkim publicznie. Niestety 31 sierpnia 1997 roku Diana zginęła tragicznie w wypadku samochodowym we Francji. Do dziś krążą teorie, że stała za tym sama rodzina królewska. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Gdzie została pochowana "królowa ludzkich serc"? Niestety ten fakt do dziś pozostał niejednoznaczny. Istnieją dwa rzekome miejsca pochówku. Pierwotnie miała być to wyspa Althorp, czyli teren rodzinnej posiadłości Spencerów. Tam mieszka również brat księżnej, Charles. Było to ważne miejsce dla Diany, ponieważ wychowała się na wyspie, uciekała tam również, gdy chciała schronić się przed nieustającym zainteresowaniem mediów.

Jakiś czas temu pojawiły się doniesienia o tym, że trumna Diany jest pusta, jej ciało miało spocząć w kościele St. Mary w Oxfordzie. Jest to dość wiarygodna hipoteza, w tym miejscu pochowano ojca księżnej - Edwarda. Podobno miejsce pochówku zmieniono, by zwłoki Diany nie zostały zbezczeszczone przez odwiedzających to miejsce ludzi. Grobowiec Diany do dziś wzbudza ogromne emocje.

Dzisiaj grzeje: 1. Po wieści o zarażeniu Małysza nagle pojawiło się oficjalne oświadczenie. Chodzi o Kamila Stocha

2. Niepokojące doniesienia wstrząsnęły mediami. Znana piosenkarka na łożu śmierci?

Grobowiec otoczony jest przez 36 drzew, które symbolizują każdy przeżyty przez nią rok. Pełno tam również ulubionych kwiatów księżnej - niezapominajek, róż i tulipanów. Najnowsze doniesienia o grobie Diany są niepokojące, okolica miała zostać bardzo zaniedbana i sprawiać wrażenie zapomnianej. Nieprzystrzyżone gałęzie i gąszcze wokół są bardzo smutnym widokiem.

Źródło: Facebook/Prince Harry and Family News

Źródło: Getty Images

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wybierasz się na grzyby? Musisz niezwykle uważać, możesz słono zapłacić, nawet do 500 zł
  2. Z ostatniej chwili. Adam Małysz przekazał drastyczne informacje. Ma koronawirusa, oficjalny komunikat skoczka
  3. Niby normalne zdjęcie młodej pary obiega sieć. Kiedy widzi się je w całości, łzy same lecą z oczu, nikt się nie spodziewa podobnego widoku
  4. Nagrania z polskich miast przerażają. Ogromne zniszczenia po potężnych burzach, straty są niewyobrażane
  5. W sieci pojawiło się nagranie chłopczyków, których ojciec zamknął w nagrzanym samochodzie. Szczegóły tylko dla ludzi o mocnych nerwach
  6. Prezydent podjął decyzję, Polacy mogą dostać nawet 4200 zł. Trzeba się spieszyć, jest warunek

Źródło: Plejada

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News