Ksiądz po latach ujawnił najbardziej skrywaną tajemnicę księżnej Diany. Wiadomo, co powiedziała mu na kilka dni przed śmiercią

Ksiądz po latach ujawnił najbardziej skrywaną tajemnicę księżnej Diany. Wiadomo, co powiedziała mu na kilka dni przed śmiercią Źródło: Wikimedia/Princess Diana

Księżna Diana skrywała wielką tajemnicę, o której wiedziała tylko jedna osoba. Po latach, zaprzyjaźniony z rodziną królewską ksiądz ujawnił, co kilka dni przed śmiercią zdradziła mu księżna.

Księżna Diana na kilka dni przed śmiercią odbyła rozmowę z zaprzyjaźnionym kapłanem. Kobieta bardzo często zwierzała się duchownemu ze swoich problemów i prosiła o rady. Ich ostatnia, wspólna rozmowa dotyczyła wielkiej tajemnicy, skrywanej przez Dianę. Po latach od jej śmierci, ksiądz zdecydował się opowiedzieć jej skrywaną historię. 

Księżna Diana planowała ślub?

Księżna, na kilka miesięcy przed swoją śmiercią, regularnie odwiedzała kościół parafialny St. Mary Abbots w zachodnim Londynie, nieopodal Pałacu Kensington. Najczęściej wchodziła do świątyni tylnymi drzwiami, aby nie zwracać na siebie uwagi. W kościele, często spotykała się z zaprzyjaźnionym duchownym, Frankiem Gelliem. Lady D. często przeprowadzała z nim rozmowy. Jak wynika ze słów księdza, księżna Diana planowała ślub. 

Księżna Diana i Dodi Al-Fayed chcieli się pobrać

Zaprzyjaźniony z Dianą duchowny, dopiero po 22 latach od śmierci księżnej ujawnił, o czym rozmawiali na kilka dni przed jej wypadkiem. Księżna przyszła do kapłana, aby uzyskać informację, czy jest możliwość zawarcia związku małżeńskiego, pomiędzy osobami dwóch różnych wyznań. Ksiądz nie miał wtedy wątpliwości, że chodzi o związek księżnej z Dodim Al-Fayedem.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Chciała wiedzieć, czy dwie osoby różnych wyznań mogą wziąć ślub kościelny. Powiedziałem jej, że tak, to jest możliwe – powiedział kapłan w rozmowie z The Sunday Express.

Podczas rozmowy Diany z księdzem, kobiecie zadzwonił telefon, który natychmiast odebrała:

- Kiedy rozmawialiśmy, zadzwonił telefon. Oczywiście był to Dodi. Jej oczy rozbłysły. Odchodząc, zapytała, czy będę w stanie udzielić jej ślubu, kiedy się na to zdecyduje. Jej miłość do niego była oczywista. [...] Jestem pewny, że gdyby Diana i Dodi przeżyli, wzięliby ślub - dodał zaprzyjaźniony z księżną duchowny.

Dzisiaj grzeje: 1. Siostry przez 40 lat robiły sobie zdjęcia. Ostatnie wzrusza do łez. Przygotujcie chusteczki
2. Myślał, że nastał spokój, po tym jak wszyscy poznali sekrety jego 16-letniej córki. Wszedł do jej pokoju i zamarł

Wygląda na to, że księżna Diana marzyła o zalegalizowaniu swojego związku z Dodim Al-Fayedem. Gdyby nie tragiczna śmierć kochanków, prawdopodobnie cały świat cieszyłby się nowym małżeństwem brytyjskiej księżnej. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Koniec waloryzacji emerytur. Nowy, REWOLUCYJNY sposób naliczania
  2. Agnieszka Woźniak-Starak odejdzie z telewizji i przejmie firmę męża? ”Teraz dzieło jego życia będzie kontynuować jego żona”
  3. 2-latka błagała, by przestał. Dziecko poniosło straszne konsekwencje po brutalnym gwałcie, tylko dla ludzi o mocnych nerwach
  4. Sąsiedzi skarżyli, że jego pies nie daje im żyć, gdy nie ma go w domu. Właściciel zamontował kamerę, by przekonać się, co wyczynia zwierzak
  5. Na naszych oczach właśnie ziszcza się wizja Jackowskiego. Dalsza treść jego najgorszej przepowiedni jeszcze bardziej przeraża

źródło: Jastrząb Post

Następny artykuł