Terapeuta księżnej Diany po latach przerywa milczenie. Wyjawił jej najmroczniejszą tajemnicę

Terapeuta księżnej Diany po latach przerywa milczenie. Wyjawił jej najmroczniejszą tajemnicę Źródło: youtube.com/nationalgeographic

Księżna Diana miała problemy psychiczne? Zmarła żona księcia Walii była bez wątpienia jedną z najbardziej kontrowersyjnych postaci królewskiego dworu. Arystokratka, oprócz wzbudzania dyskusji swoją postawą, miała jednak inną, zupełnie nieznaną poddanym stronę. Jak się okazuje, musiała korzystać z porad psychologa, który po latach zdecydował opowiedzieć o tajemnicach swojej pacjentki.

Księżna Diana miała wyjątkowo trudne życie. Arystokratka przez cały czas musiała zmagać się z rodziną królewską, zdradami swojego męża i własnymi problemami. Jeden z psychologów opiekujących się księżną Walii postanowił przybliżyć profil psychologiczny swojej pacjentki i zdradzić jedną z jej największych tajemnic. To wyznanie może całkowicie zmienić wizerunek matki Harry'ego i Williama.

Księżna Diana zmagała się z wielkimi problemami. Szokujące wyznanie psychologa

Życie na królewskim dworze nie jest tak piękne, jak mogłoby się wydawać. Mimo że sporo małych dziewczynek marzy o tym, by pewnego dnia stać się księżniczką, to przypadek Diany powinien je odciągnąć od tego pomysłu. Arystokratka była pod wieczną presją, ograniczano jej prywatność i własne zdanie, a co więcej musiała obserwować z boku romanse swojego męża. Jeden z psychologów opiekujących się żoną Karola, gdy przebywała na królewskim dworze, zdradził jej tajemnice.

Była normalną dziewczyną. Jej problemy miały naturę emocjonalną, nie patologiczną. Skarżyła się, że jest traktowana jak porcelanowa lalka. Była faszerowana antydepresantami, lekami nasennymi i przechodziła liczne sesje z użyciem tzw. technik behawiorystycznych – mówi Allan McGlashan, który kierował kuracją Diany.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Życie pełne bólu i prób samobójczych

Stan psychiczny księżnej Walii był tematem, który dość często był podnoszony na królewskim dworze. Mówi się o tym, że arystokratkę często trzeba było ratować po jej próbach samobójczych, a depresja, na którą cierpiała, z roku na rok się pogłębiała.

Dzisiaj grzeje: 1. Dramat polskiej piosenkarki. Jej kochanek popełnił samobójstwo, znaleziono go w wannie z workiem foliowym na głowie
2. Ciężarna panna młoda padła na ziemię tuż przed ołtarzem. Kiedy goście zrozumieli co naprawdę się stało, zaczęli płakać z rozpaczy i smutku

W pewnym momencie stan Diany był tak zły, że lekarze rodziny królewskiej zastanawiali się nad tym, czy jej choroby psychiczne nie są genetyczne. W związku z tym William i Harry od lat przebywają pod stałą obserwacją psychologów.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wyłudzają miliony z 500 plus. Rekordzistka zgarnęła z programu drugą pensję
  2. Ojciec usłyszał dziwny dźwięk z pokoju dziecka. Gdy wszedł do środka, zamurowało go. Wszystko nagrał
  3. Mężczyzna od dawna planuje idealne zaręczyny. Boi się, że jeden szczegół może zrujnować jego zamiary
  4. Nie żyje legendarna dziennikarka. Przegrała walkę z nowotworem
  5. TVP: Rozbiły się dwa autokary pełne małych dzieci

Źródło: Radio Zet

Następny artykuł