Unsplash/Luke Pennystan [zdj. poglądowe]

4-latek zapewnia, że w poprzednim wcieleniu był księżną Dianą. Ujawnia porażające fakty, jesteśmy w szoku

Księżna Diana zmarła w 1997 roku w Paryżu, lecz niektórzy twierdzą, że dalej żyje, ale w innym ciele. Pewien 4-latek jest przekonany, że w poprzednim wcieleniu był Dianą. Ujawnił fakty, które u wielu wywołają dreszcze na całym ciele.

Księżna Diana zmarła ponad 22 lata temu, ale pośmiertnie jej postać dalej wywołuje ogromne emocje - szczególnie, gdy pojawiają się tak tajemnicze osoby, jak pewien 4-latek. Dziecko twierdzi, że w poprzednim wcieleniu było księżną Dianą. Potrafi opowiedzieć o rzeczach, o których nikt nigdy go nie informował. Co więcej, jest to syn znanego, brytyjskiego reportera.

Księżna Diana żyje w ciele 4-latka?

Jak twierdzi Billi Campbell z Wielkiej Brytanii, w poprzednim wcieleniu był księżną Dianą. Kiedy po raz pierwszy poinformował o tym swojego tatę - Davida Campbella, ten nie chciał mu uwierzyć. Jak to często bywa - dzieci potrafią wygadywać różne niestworzone historie. Wkrótce jednak wydarzyło się coś, co zupełnie przeraziło reportera i wywołało szok u wszystkich fanów zmarłej księżnej.

Jak podaje "The Mirror", Billi zaczął opowiadać swojemu tacie szczegóły z życia księżnej Diany, o których nie mógł wiedzieć. Mówił o jej życiu zupełnie niewymuszonym tonem - tak, jakby przeżył to wszystko naprawdę. Zaczął od swojej tragicznej śmierci - jak zginął w przerażającym wypadku samochodowym, o którym rozpisywały się wtedy media. Wyznał, że miał brata Johna (faktycznie Diana miała brata, który zmarł przed jej narodzinami). Mówił także o swoich dzieciach.

- Dla mnie to było przerażające... Słyszałem, jak mówił przed telewizorem, siedząc sam, do swoich synów, których widział. Zwracał się do nich, używając imion Harry i William. Nie wiedział, że ja to widzę. To nie było popisywanie się - wyznał dla "The Mirror" przerażony David Campbell.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Poznała na zdjęciach księżną Dianę i mówił, że to on

David pokazywał 4-letniemu Billiemu księżną Dianę na zdjęciach, a ten uśmiechał się uroczo i mówił, że kiedyś właśnie tak wyglądał, i że to on, ale w swoim poprzednim wcieleniu. Ojciec dziecka długo nie rozumiał tego, co się dzieje, twierdząc, że to jakieś szaleństwo. Wkrótce postanowił skontaktować się z mediami, aby opowiedzieć o sytuacji, która zupełnie go przerosła. Internauci twierdzą, że 4-latek może mówić prawdę, choć całą historię niesamowicie trudno potwierdzić i wywołuje ogromne kontrowersje.

Fot. Instagram/David Campbell

ZOBACZ TAKŻE

  1. Ukochana przez Polaków aktorka przeszła operację plastyczną. Twarz 57-latki jest nie do poznania, wygląda koszmarnie. Co z jej karierą?
  2. Zmarła żona aktora "Barw Szczęścia". Dramatyczne choroba zabrała mu ukochaną, wstrząsające fakty
  3. Król disco polo zmiażdżył Sławomira! Ujawnił całą brutalną prawdę o gwiazdorze
  4. Masz stary dowód? Lepiej go nie wyrzucaj!
  5. Niewiarygodne. Oto co znalazło się na grobie Kory, przechodniom opadają szczęki na sam widok
  6. Babcia Beaty Tyszkiewicz była zakonnicą. Jej męża spotkał najokrutniejszy i najkrwawszy z możliwych losów
  7. Kiedy przeczytacie, kto jest bratem Magdy Gessler, zdębiejecie. To jeden z najbardziej kontrowersyjnych polityków

Źródło: Popularne

Następny artykuł

Najpopularniejsze