Zdumiewające doniesienia o córce księżnej Diany. Tuż po jej urodzeniu rodzina królewska miała zrobić wszystko, by pozbyć się jej raz na zawsze

Zdumiewające doniesienia o córce księżnej Diany. Tuż po jej urodzeniu rodzina królewska miała zrobić wszystko, by pozbyć się jej raz na zawsze Źródło: youtube/wikiGrewal

Księżna Diana miała córę, choć nie każdy o tym wiedział. Zgodnie z doniesieniami z brytyjskich mediów rodzina królewska zmusiła ją do tego, by nigdy nie poznała niemowlaka. To kolejny smutny moment w życiu królowej serc.

Księżna Diana zginęła wskutek wypadku samochodowego już ponad 22 lata temu, a jeszcze przed śmiercią media na całym świecie próbowały doszukać się w jej zachowaniu kłamstwa. Podejrzewana była o romanse, o nieślubne dziecko oraz o to, że dzieci księcia Karola tak naprawdę nie są jego biologicznymi potomkami. Szczególnie przygnębiające są jednak doniesienia o córce Lady Di.

Księżna Diana i nieślubna córka

Po latach wychodzi na jaw, że brytyjskie media miały rację odnośnie jednej sprawy. Księżna Diana miała nieślubne dziecko, a jej córka po przyjściu na świat została ukryta, by nikt się nie dowiedział o jej istnieniu.

William i Harry mają siostrę. Dziewczyna miała przyjść na świat jeszcze przed narodzinami pierwszego z synów i również być córką Karola.

Przed ślubem z Karolem rodzina królewska zażądała od Diany badań płodności. W tym celu księżna oddała jedno jajeczko, które zostało w klinice. Na skutek pomyłki jej jajeczko zostało wszczepione innej kobiecie, która wydała na świat dziecko Diany i Karola. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Księżna Diana została pozbawiona decyzji o losach własnego dziecka

Dziewczynka miała nigdy nie poznać prawdy o swoim pochodzeniu. Rodzina królewska jednak wiedziała, że do zapłodnienia doszło i postanowiła natychmiast zacząć działać. Nie zważając na prośby księżnej Diany i księcia Karola dziecko zostało odesłane do Ameryki, gdzie miało nigdy się nie dowiedzieć, kto tak naprawdę jest jej biologiczną rodziną.

Dzisiaj grzeje: 1.Wyciekło zdjęcie Agaty Dudy w młodości, miała długie włosy. Kinga Duda wygląda identycznie jak mama
2. Lekarz przekazał Monice Miller druzgocącą diagnozę, a ona się popłakała. Jest źle, nie wiadomo, jak to się skończy

Sarah mimo to dowiedziała się prawdy o rodzicach. Najprawdopodobniej dziewczyna spotkała się też z Meghan Markle podczas jej podróży do Nowej Zelandii. Kobiety podobno nawiązały nić porozumienia. Niestety ani amerykańskie, ani brytyjskie media nie dysponują zdjęciami z tego spotkania. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. DRASTYCZNE podwyżki cen prądu. Minister potwierdził i ujawnił, kto zapłaci najwięcej
  2. Jarosław Jakimowicz dostał pracę w TVP. Wiemy, co będzie robił
  3. Zakładasz dziecku jednorazowe pieluchy? Kilka niezwykle ważnych faktów, o których powinien wiedzieć każdy rodzic
  4. Ziemniaki w wydaniu "hasselback" podbiły serca milionów i nie bez powodu. Szybki i prosty przepis na niebo w gębie
  5. Nastolatek twierdzi, że po poważnym wypadku był w zaświatach. Mówi, co zobaczył w niebie

źródło: viva

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News