Powalające doniesienia brytyjskiej prasy o córce księżnej Diany. Po porodzie miały zostać na zawsze rozdzielone

Powalające doniesienia brytyjskiej prasy o córce księżnej Diany. Po porodzie miały zostać na zawsze rozdzielone Źródło: flickr.com

Według brytyjskiego tabloidu, księżna Diana mogła mieć córkę. To znaczyłoby, że kobieta miałaby dzisiaj pełne prawo do tronu.

Księżna Diana nadal daje powody do wielu medialnych spekulacji, chociaż od jej śmierci minęły już 23 lata. Tym razem jeden z brytyjskich tabloidów zasugerował, że kobieta mogła mieć córkę. Gdyby to było prawdą, dzisiaj potomkini mogłaby się ubiegać o prawo do tronu.

Księżna Diana niedawno po raz kolejny stała się bohaterką jednego z tematów brytyjskiego tabloidu. Dziennikarze wyjątkowo nie poruszali ani kwestii jej testamentu, ani śmierci. Postanowili skupić się na jej potomkach, wysnuwając zadziwiającą teorię, według której księżna Walii mogła mieć córkę.

Brytyjski tabloid uważa, że księżna Diana mogła mieć córkę

Chociaż to tylko teoria, gdyby księżna Diana rzeczywiście miała córkę, dzisiaj kobieta mogłaby ubiegać się o prawo do tronu. Prawdopodobnie wstrząsnęłoby to dotychczasowym porządkiem, panującym w brytyjskiej rodzinie królewskiej. Według tabloidów księżna Diana wraz ze swoim mężem - księciem Karolem - mieli brać udział w badaniach płodności, zleconych przez królową Elżbietę II. Media uważają, że jeden z lekarzy miał zatrzymać zapłodnione jajeczko pary.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Zdaniem tabloidów, księżna Diana została matką Sary, chociaż kobiety nigdy się nie poznały. Córka księżnej Walii miała przyjść na świat dzięki metodzie in vitro. Za wszystkim miał stać lekarz, który zachował zapłodnione jajeczko Diany i Karola. Media sugerują nawet, że Sarah miała szukać swoich biologicznych rodziców, jednak otrzymała list z pogróżkami. Po tym kobieta przeprowadziła się do Stanów Zjednoczonych i zaczęła żyć własnym życiem.

Dzisiaj grzeje: 1. Poszła na kolację z przyszłym zięciem. Kilka dni później odkryła zdjęcie, które musiała pokazać córce jeszcze przed ślubem

2. Niestety, umarła nastoletnia córka. Martyna Wojciechowska robiła, co mogła, żeby ją uratować przed chorobą i pomóc jej rodzinie

Chociaż nie ma żadnych dowodów na potwierdzenie tej teorii, gdyby księżna Diana miała córkę, Sarah byłaby jej najstarszym dzieckiem. Kobieta miałaby także prawo ubiegać się o koronę Wielkiej Brytanii. Jak było naprawdę - pewnie nigdy się nie dowiemy.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Smutne informacje. Katarzyna Dowbor nieuleczalnie chora
  2. Co za pech Dawida Kubackiego. Polak nie wystąpi w drugiej serii, wielkie rozczarowanie w Kulm
  3. Wyrwane włosy, obite nogi i duszenie. Dramatyczne wydarzenia na ostatnim koncercie Dody
  4. Nikt nie słuchał byłej ukochanej księcia Harry'ego. Przed śmiercią ujawniła całą prawdę
  5. Powalające doniesienia brytyjskiej prasy o córce księżnej Diany. Po porodzie miały zostać na zawsze rozdzielone

źródło: VIVA!

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News