Kochanka Karola niewyobrażalnie poniżyła księżną Dianę. Zrobiła potworną rzecz w toalecie, prawda dopiero teraz wychodzi na jaw

Kochanka Karola niewyobrażalnie poniżyła księżną Dianę. Zrobiła potworną rzecz w toalecie, prawda dopiero teraz wychodzi na jaw Źródło: Wikimedia Commons/carfax2

To, że księżna Diana nie przepadała za kochanką jej męża Karola, to mało powiedziane. Obie Panie wzajemnie się nienawidziły i trudno im się zresztą dziwić. Okazuje się jednak, że Camilla przekroczyła wszelkie granice poniżając konkurentkę.

Księżna Diana nie miała szczęśliwego małżeństwa. Choć była żoną dziedzica tronu Wielkiej Brytanii, mało kto jej zazdrościł. Książę Karol zaniedbywał małżonkę i w międzyczasie romansował z Camillą Parker-Bowles. Nie dziwne, że obie Panie się szczerze nienawidziły i podkładały sobie kłody pod nogi. Jednak jeden z ruchów Camilli był bulwersująco upokarzający dla Diany.

Księżna Diana miała zatargi z Camillą Parker Bowles

Nie tak dawno temu premierę miała biografia księżnej Diany, które ujawniła sporo nieznanych do tej pory faktów z życia jej, oraz innych osób związanych z brytyjskim dworem. Nie od dziś wiadomo, że Camilla próbowała podkopać pozycję małżonki Karola na dworze. 

Okazuje się, że uczestniczył w tym procederze także sam książę Karol. Para kochanków chciała, aby księżna Diana została uznana w mediach za histeryczkę. Co prawda sama Camilla publicznie starała się nie wypowiadać na temat Diany, na jaw wyszło jednak, że w zamkniętym gronie nie szczędziła ostrych słów i ciosów poniżej pasa.

Camilla Parker Bowles upokorzyła księżną Dianę

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Camilla nie szczędziła obelg. Przy znajomych mówiąc o księżnej Dianie określała ją jako "szalona krowa" lub "mysz". Ponadto twierdziła, że żona Karola nie powinna narzekać na romans partnera, gdyż "toruje sobie drogę przez regiment brytyjskiej armii". Na jaw wyszło także coś okropnego - Camilla miała toaletę ozdobioną karykaturami księżnej Diany z wydłużonym nosem. Biorąc pod uwagę, że Diana ma mnóstwo zwolenników, na pewno nie przysporzy to księżnej Kornwalii kolejnych fanów. Gdy sama teraz opowiada o tym czasie, podkreśla, że jej również nie było lekko. 

Dzisiaj grzeje: 1. Uwielbiany aktor "M jak Miłość" zmarł na raka trzustki. Wiadomość o jego śmierci zszokowała fanów
2. Przerażający widok. Ludzie aż przystawali, widząc, jak teraz wygląda "Walduś z Kiepskich"

- Nie mogłam tak naprawdę pójść nigdzie. Dzieci normalnie przychodziły i wychodziły, podobnie jak moi przyjaciele – po prostu się z tym pogodzili. To było okropne. Ten okres naprawdę był dla mnie potwornie nieprzyjemny. Nie życzę tego najgorszemu wrogowi. Nie przetrwałabym bez mojej rodziny - przyznała księżna Camilla.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nowe 500 plus zgarnie 320 tys. osób. Sprawdź, czy Ty też możesz!
  2. 13. emerytury nie zostaną wypłacone? Przykre doniesienia
  3. Najbardziej soczyste i najzdrowsze kotlety mielone na świecie. Z piekarnika, rewolucyjny przepis
  4. Odkrył tajemne drzwi w piwnicy. Jego ciało zaczęło drżeć na widok sceny jak z horroru, od razu złapał za kamerę
  5. Chińskie znaki zodiaku deklasują tradycyjne. Ujawniają całą prawdę o przyszłości każdego

Źródło: Jastrząb Post

Następny artykuł