William pękł podczas publicznej przemowy. Opowiedział prawdę o tragicznej śmierci księżnej Diany

William pękł podczas publicznej przemowy. Opowiedział prawdę o tragicznej śmierci księżnej Diany Źródło: Wikimdia Commons/John Matthew Smith/Instagram/Kensington Royal

Księżna Diana została w piękny sposób uhonorowana przez Williama podczas ostatniej publicznej przemowy księcia. Opowiedział całą prawdę o tragicznej śmierci matki. Jego wypowiedź była niezwykle emocjonalna i przejmująca.

Księżna Diana była postacią uwielbianą przez całe, brytyjskie społeczeństwo, które nadal opłakuje królową ludzkich serc. Niedawno, podczas niezwykle przejmującej przemowy, wspomniał o niej książę William. Powiedział całą prawdę o tragicznej śmierci swoje matki. 

Księżna Diana uhonorowana przez syna 

Księżna Diana została w piękny sposób uhonorowana przez syna, który podczas publicznej przemowy pękł i opowiedział prawdę o śmierci swojej matki. Wydarzenie to miało miejsce podczas oficjalnej wizyty księcia Williama w Nowej Zelandii. 

Arystokrata spotkał się z lokalną społecznością w związku z tragicznym wydarzeniem z 15 marca, kiedy to na skutek ataku terrorystycznego zginęło 50 osób. To właśnie na miejscu zbrodni, w Christchurch, książę William wspominał ból, jaki czuł po śmierci matki w 1997 roku. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Książę William powiedział całą prawdę o śmierci matki

Książę William odwiedził Nową Zelandię, żeby wesprzeć lokalną społeczność muzułmańską, która padła ofiarą ataku, a także pokazać solidarność wobec rodzin osób, które zginęły. Brytyjski arystokrata, w celu dodania otuchy ludziom, zdobył się na intymne i bardzo osobiste wyznanie. Podczas przemowy odniósł się do swoich emocji po tragicznej śmierci swojej matki. 

Księżna Diana zginęła niespodziewanie w wypadku samochodowym w Paryżu w 1997 roku. To wydarzenie wstrząsnęło całym brytyjskim społeczeństwem i z pewnością miało gigantyczny wpływ na 15-letniego w tym czasie Williama. 

- Miałem powód, by zastanawiać się nad żalem, nagłym bólem i stratą w moim życiu. Zdałem sobie sprawę, że oczywiście żal może zmienić punkt widzenia, doznajesz szoku, smutku lub bólu, ale nie wierzę, że smutek zmienia to, kim jesteś - opowiedział o swoich refleksjach dotyczących śmierci i straty książę. 

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje jedno z polskich pięcioraczków. Nowe, druzgocące informacje Polsatu ws. pozostałej czwórki
2. Emerytura mundurowych. Zmiany podpisał już prezydent Duda

Jego świadectwo zrobiło ogromne wrażenie na zebranych. Rodziny ofiar najprawdopodobniej poczuły, że książę William naprawdę wie o czym mówi i potrafi się z nimi solidaryzować w związku z tym, że sam w swoim prywatnym życiu musiał zmierzyć się z tragedią. 

  1. Polska piosenkarka przed laty miała poważny wypadek. Auto zostało KOMPLETNIE zniszczone. Do dziś nie wsiadła za kierownicę
  2. Aleksandra Kwaśniewska unika tego tematu jak ognia. Prawda w końcu wyszła na jaw! Tego nikt się po niej nie spodziewał!
  3. Peugeot 308 już za 538 pln miesięcznie. Zapisz się na jazdy już dziś
  4. 56-latka, gdy zobaczyła mężczyzn, którzy zbiorowo zgwałcili jej córkę, ruszyła na nich z nożem. Jeden z oprawców zmarł
  5. Zdjęcie rentgenowskie głowy tego dziecka, aż odebrało lekarzom mowę. Rodzice 2-latka ostrzegają innych
  6. Nagła, niespodziewana wieść wstrząsnęła fanami. Nie żyje gwiazda "M jak miłość", "Na dobre i na złe" i wielu innych polskich seriali

Źródło: Jastrzab Post

 

Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu