Meghan Markle skończy bez tytułu jak księżna Diana? Brytyjskie media przekazały niepokojące wieści

Meghan Markle skończy bez tytułu jak księżna Diana? Brytyjskie media przekazały niepokojące wieści Źródło: .

Księżna Diana na zawsze zostanie zapamiętana jako królowa ludzkich serc. Choć Meghan Markle nigdy nie zdobyła aż takiej sympatii jak mam księcia Harry'ego, ma grono wiernych sympatyków. Ostatnio zagraniczne media podały niepokojące doniesienia o tym, że może ona podzielić los Lady Di i skończy bez tytułu.

Księżna Diana nie miała lekkiego życia w rodzinie królewskiej. Nieudany związek z księciem Karolem, romans i niechęć królowej Elżbiety sprawiały, że żyła w ciągłym stresie. Kiedy zdecydowała się na rozwód, straciła tytuł szlachecki, a zaraz potem zginęła w tajemniczym wypadku samochodowy. Po ostatnich wydarzeniach pojawiła się obawa, że Meghan Markle podzieli jej los. Media obawiają się, że już niedługo nie będzie księżną Sussex.

Księżna Diana i Meghan Markle spotka ten sam los?

Niedawno Meghan Markle i książę Harry zaskoczyli swoją nagłą decyzją o odsunięciu się od rodziny królewskiej. Małżeństwo zamierza żyć po swojemu, z dala od reszty arystokracji. O tej pory media spekulują, co się z nimi stanie. Pojawiła się obawa, że stracą swój tytuł księcia i księżnej Sussex. Obawa powstała tym, jak księżna Diana została pozbawiona tytułu po rozwodzie z księciem Karolem. 

Wówczas społeczeństwo było oburzone tym, jak potraktowano Lady Di. Rodzina królewska była ostro krytykowana nie tylko przez opinię publiczną, ale także media. BBC News zakłada jednak, że tym razem obędzie się bez skandalu, a Meghan i Harry zachowają swoje tytuły. 

Nowe życie Harry'ego i Meghan

Decyzja księcia Harry'ego i Meghan Markle wstrząsnęła niemal całym światem. Tak radykalne kroki rzadko się zdarzają, jednak niektórzy sądzą, że taka decyzja była do przewidzenia. Ponoć wcześniej już miały pojawiać się znaki świadczące o zamiarach małżeństwa.

Dzisiaj grzeje: 1. Miliony Polaków spożywają ją codziennie nie wiedząc o skutkach. Trucizna, która sieje spustoszenie w organizmie
2. Polacy pokochali go za kultowe seriale na TVN, TVP i Polsacie. Popełnił samobójstwo, miał 51 lat

Jeszcze nie wiadomo, jak potoczą się dalsze losy małżeństwa. Jedno jest pewne, media na pewno nie przestaną obserwować ich poczynań. kto wie, być może Amerykanka postanowi wznowić swoją karierę aktorską? Na pewno nowe filmy z udziałem księżnej cieszyłyby się ogromnym zainteresowaniem.

Najlepsze newsy dnia:

  1. GIF wycofał z rynku dwa popularne leki. Wielu z nas ma je w swoich domowych apteczkach
  2. Żona Kamila Glika jest jedną z najpiękniejszych Polek. Jej zdjęcia powalają internautów (FOTO)
  3. Chłopaki do wzięcia są wyreżyserowani? Asia się wygadała i powiedziała za dużo, fani będą rozczarowani
  4. Mieszkańcy nie mogą się pogodzić z jego odejściem. Nie żyje Czesław Dutka
  5. Danuta Holecka wypowiedziała słowa, które złamią serce każdej matki. Prawda o jej dziecku jest porażająca

Źródło: Pudelek

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News