Wszystko ujawniono dopiero po 23 latach od śmierci Diany. W ostatniej chwili zmieniono jej testament

Wszystko ujawniono dopiero po 23 latach od śmierci Diany. W ostatniej chwili zmieniono jej testament Źródło: .

Dwadzieścia trzy lata po śmierci księżnej Diany, ujawniono jej ostatnią wolę. Arystokratka chciała zostawić bliskim wyjątkowe prezenty. Testament zmieniono rok przed jej śmiercią.

Księżna Diana spisała testament kilka lat przed swoją śmiercią. Kobieta chciała zostawić majątek swoim synom. Książę Harry miał otrzymać szczególny prezent.

Chociaż księżna Diana najprawdopodobniej nie sądziła, że umrze młodo, swój testament spisała w wieku 36 lat - zaledwie 4 lata przed tragicznym wypadkiem w Paryżu. Kobieta chciała mieć pewność, że jej synowie otrzymają prawo do majątku, gdyby nagle zmarła. Dlatego sporządziła oryginalny testament w 1993 roku. Szczególny prezent miał otrzymać jej syn, książę Harry. Jednak testament został zmieniony w 1996 roku.

Księżna Diana podarowała synowi niezwykły prezent

Dopiero niedawno dowiedzieliśmy się o wyjątkowym prezencie, jaki księżna Diana chciała zostawić swojemu synowi, księciu Harry'emu. Księżna Walii postanowiła, że synowie otrzymają dostęp do jej majątku po ukończeniu 25 lat. Do tego czasu wszystko miało być przechowywane w depozycie. Majątek nie składał się wyłącznie z pieniędzy. Lady Diana chciała przekazać najbliższym przedmioty, które miały dla niej również wartość sentymentalną.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Księżna Diana zdecydowała, że książę Harry otrzyma jej suknię ślubną z 1981 roku. Kreacja wykonana przez Davida i Elizabeth Emanuel okazała się sensacją podczas ślubu z księciem Karolem. Wszystkie spojrzenia zgromadzonych w katedrze św. Pawła w Londynie skierowane były na księżną Walii. Natomiast William w spadku po matce stał się właścicielem jej pierścionka zaręczynowego. Ten sam pierścień wręczył Kate Middleton.

Testament, który napisała księżna Diana, uległ niewielkim zmianom. Doniesienia mówią o tym, że rok przed śmiercią Lady Diany, jej matka oraz siostra wprowadziły małe modyfikacje w zapisie. Wynikało z nich, że synowie zyskają dostęp do majątku po matce dopiero po ukończeniu 30 a nie 25 lat.

Dzisiaj grzeje: 1. Małżeństwo zamarło, kiedy ujrzało nowo narodzone bliźnięta. Lekarze zaczęli przepraszać

2. Nic nie zwiastowało dramatu, jak grom z nieba. Anna Lewandowska na skraju, smutne

Księżna Diana nie zapomniała również o swoich dzieciach chrzestnych, których miała aż 17. Nawet jej lokaj, Paul Burrella, otrzymał w spadku 50 000 funtów. Jego wieloletnia służba została hojnie wynagrodzona.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Była przekonana, że ma hemoroidy. W tym czasie rak rozprzestrzeniał się po organizmie
  2. Rajskie wakacje Grzegorza Krychowiaka. Zabrał żonę w piękne miejsce (FOTO)
  3. Siniaki, krwiaki, połamane kości i nieleczone choroby. Wyniki oględzin ciała Violetty Villas przerażają, tylko dla osób o mocnych nerwach
  4. Dwa znaki zodiaku oszaleją jutro przez nową miłość. Horoskop walentynkowy może sporo namieszać
  5. Rodzina Witolda Pyrkosza ukrywała jedną rzecz latami. Prawda wyszła dopiero po latach od jego śmierci

źródło: Jastrząb Post

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News