Księżna Diana miała to, żeby denerwować paparazzi. Słynny przedmiot trafił na aukcję

Księżna Diana miała to, żeby denerwować paparazzi. Słynny przedmiot trafił na aukcję Źródło: YouTube/CAMELOTHSPENCER

Księżna Diana była oblegana przez fotografów. Natrętni paparazzi robili jej zdjęcia przy każdej okazji. Diana była uwielbiana przez Brytyjczyków, a zrobione jej zdjęcia świetnie płaciły tabloidy. Księżna wymyśliła małą zemstę - zawsze miała przy sobie pewien przedmiot, który wyjątkowo irytował paparazzi. Teraz trafi on na aukcję.

Księżna Diana nie mogła odpędzić się od wścibskich fotografów. Nie jest to przesada. Najbardziej prawdopodobna teoria dotycząca jej śmierci mówi, że do wypadku w paryskim tunelu doszło w wyniku ucieczki przed goniącymi ją dziennikarzami i oślepienia kierowcy przez błysk flesza. Dianę fotografowie męczyli - dlatego był czas, gdy wymyśliła sposób, by pokrzyżować im szyki

Księżna Diana miała sposób na paparazzich. Nienawidzili tego

Powodem frustracji paparazzi był jeden przedmiot, który Diana miała ze sobą, gdy wychodziła z londyńskiej siłowni Chelsea Harbour Club. Fotografowie czyhali pod wejściem do lokalu, w nadziei zrobienie atrakcyjnych zdjęć - fotki księżnej wychodząca z siłowni to gratka dla tabloidów.

Księżna Diana jednak doprowadzała ich do szału. Najczęściej zakładała bowiem na siebie jeden zestaw ubrań, w tym charakterystyczną bluzę. Ten sprytny manewr sprawił, że wścibscy fotografowie nie mogli sprzedać swoich zdjęć redakcjom. Fotki wyglądały bowiem podobnie i nie dało się zweryfikować daty ich wykonania, przez co traciły na cenie. Tabloidy wolały czekać i wydać setki funtów na świeże materiały związane z Dianą.

Granatowa bluza, której nienawidzili paparazzi, była prezentem dla księżnej od sir Richarda Barnsona. Ostatnio trafiła na charytatywną aukcję.

Znienawidzona przez paparazzi bluza sprzedana za tysiące dolarów

Jak słynna bluza marki Virgin Airlines z logo przedstawiającym Latającą Damę, trafiła pod młotek? Diana podarowała ją swojej trenerce, Jenny Rivett. Księżna zostawiła jej trochę ubrań niedługo przed swoją tragiczną śmiercią.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

To właśnie Jenny Rivett postanowiła przekazać bluzę na aukcję w Bostonie. Dołączono do niej notkę, która została własnoręcznie napisana przez księżną. Plan zakłada, że dochody z licytacji zostaną przekazane pewnej potrzebującej rodzinie z Malawi. Rivett jest pewna, że szlachetny cel uszczęśliwiłby poprzednią właścicielkę bluzy. Księżna Diana słynęła ze swojej dobroczynności.

Ostatecznie bluzę Diany sprzedano za 53 tysiące 532 dolary. Kwota dziesięciokrotnie przebiła cenę wywoławczą. Nabywca kultowego ubrania pozostał anonimowy.

Źródło: Twitter/Daily Mail Femail

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Szok! Znana aktorka PRZESADZIŁA z operacjami plastycznymi. Gwiazda STRASZY wyglądem i nie przypomina dawnej siebie. Fani są PRZERAŻENI
  2. Legendarna dziennikarka TVP zmarła w zupełnym zapomnieniu. Kochały ją miliony widzów, przegrała walkę z okrutną chorobą
  3. PRZERAŻAJĄCY wygląd Alicji Resich-Modlińskiej. Legenda TVP zniszczyła twarz operacjami plastycznymi
  4. 60-letnia żona urodziła mu dziecko. Zachował się w najgorszy możliwy sposób
  5. Kryzys w rodzinie królewskiej. Brat wygarnął Harry'emu całą prawdę
  6. Marcin Mroczek dopiero teraz zdecydował się o tym opowiedzieć. Powalające informacje o Witoldzie Pyrkoszu
  7. Niedawno oglądaliśmy go w "Familiadzie", teraz podano wieść, która ścina z nóg. Nie żyje znany muzyk

Źródło: Fakt

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News