Media dotarły do mężczyzny, który ma być biologicznym ojcem księcia Harry'ego. Księżna Diana miała z nim potajemny romans

Media dotarły do mężczyzny, który ma być biologicznym ojcem księcia Harry'ego. Księżna Diana miała z nim potajemny romans Źródło: Globe

Księżna Diana i Karol nie są biologicznymi rodzicami Harry'ego? Na jaw wyszły informacje, które potwierdzają, że księżna miała potajemny romans, którego owocem jest jej drugi syn. Brytyjskim mediom udało się odnaleźć jego prawdziwego ojca.

Księżna Diana przez całe życie była podejrzewana o romans. Po jej śmierci plotki nie ustały, a jeszcze bardziej się zaogniły. Wszyscy twierdzili, że jej dzieci mogą nie być spokrewnione z księciem Karolem. Tym razem brytyjska prasa trafiła na trop i okazało się, że książę Harry nie jest biologicznym dzieckiem Karola. 

Księżna Diana jest matką Harry'ego, ale Karol nie jest biologicznym ojcem?

Jak donoszą media w Wielkiej Brytanii, wiadomość o tym, że księżna Diana miała romans, jest pewna. Po przeprowadzonych śledztwach udało się im ustalić jeszcze jedną rzecz. Mianowicie ojcem jednego z dzieci pary miałby być inny mężczyzna, dokładnie ten sam, z którym księżna Diana miała romans.

- Karol miał już dość marudzenia i narzekań Meghan, wezwał Harry’ego na spotkanie w Pałacu Buckingham, gdzie spuścił mu bombę na głowę. "Nie jestem twoim biologicznym ojcem". Po narodzinach twojego brata Williama, twoja matka i ja, rozeszliśmy się, Diana zdradziła mnie i poczęła cię podczas romansu z innym mężczyzną - zdał relację informator brytyjskich mediów.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

To właśnie Karol miałby oznajmić swojemu synowi, że jego matka, księżna Diana zdradziła męża i poczęła go z innym mężczyzną. Dalej informator dodaje, że nie chcieli ujawniać tego za życia Diany, by nie robić wokół niej jeszcze większego zamieszania. Monarchia brytyjska nie mogła pozwolić sobie na taki skandal.

Z kim miała romans Księżna Diana?

Dzisiaj grzeje: 1. Jolanta Kwaśniewska OSTRO o własnej córce. Takich słów nikt się po niej nie spodziewał
2. Straszne doniesienia obiegają media całego świata. Nie żyje legendarny Robert Norris

Zagranicznej prasie najprawdopodobniej udało się też ustalić tożsamość ojca Harry'ego. Spośród dwóch możliwości najbardziej przekonującą teorią jest to, że za poczęcie księcia Harry'ego odpowiedzialny jest Mark Dyer, oficer Gwardii Walijskiej. Jakie dowody wskazują na to, że właśnie on miałby być ojcem? Rude włosy.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wywróciła się na chodniku w Łodzi. Sąd przyznał REKORDOWE odszkodowanie
  2. Michał Szpak pokazał BRATA! To takie CIACHO, że fanom opadły szczęki
  3. Diabelskie kotlety schabowe smakują wręcz niebiańsko. Prosty przepis na piekielnie smaczny obiad dla całej rodziny
  4. Nieoczekiwanie Mariusz Pudzianowski przekazał smutną nowinę. Fani nie mogą jej zaakceptować
  5. Gwiazdor TVP rzadko pokazuje żonę, ale teraz zrobił wyjątek. Powiedzieć, że jest piękna, to jak nie powiedzieć nic

źródło: jastrzabpost

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News