Totalna kompromitacja Meghan Markle i Harry'ego podczas chrztu. Chodzi o najbliższą rodzinę księżnej Diany

Totalna kompromitacja Meghan Markle i Harry'ego podczas chrztu. Chodzi o najbliższą rodzinę księżnej Diany Źródło: instagram.com/theroyalfamily

Księżna Diana byłaby oburzona taką gafą - to nie przystoi rodzinie królewskiej, w której wszystko musi być dopracowane i dopilnowane. Meghan Markle wraz z mężem zdecydowanie się nie popisali. Na domiar złego, wszystko związane jest ze chrzcinami ich pierwszego potomka.

Księżna Diana nie polubiłaby Meghan Markle - żony jej syna, która na dworze królewskim wprowadza własne zasady, niejednokrotnie łamie regulamin i kompromituje nie tylko siebie, ale i innych członków rodu Windsorów. Chociaż Diana, jak powiadają niektórzy, też święta nie była, to Meghan na razie pozostaje czarną owcą w rodzinie.

Księżna Diana nie byłaby zadowolona

W zeszłą sobotę, 6 lipca, syn Meghan Markle i księcia Harry'ego został ochrzczony. Z tej okazji na uroczystość w prywatnej kaplicy zaproszono najbliższą rodzinę - co dziwne, nie pojawiła się ani królowa Elżbieta, ani jej mąż. Podobno mieli inne ważniejsze obowiązki. Nie pojawił się także ojciec Meghan, z którym księżna jest w zatargach rodzinnych. Pojawiły się za to siostry księżnej Diany, które stały się prawdziwym ewenementem.

Na chrzcie obecne były Lady Jane Fellowes i Lady Sarah McCorquodale, które nie były zaproszone nawet na chrzciny trójki dzieci Williama i Kate. Gdy zrobiono pamiątkowe zdjęcie, zostało umieszczone na oficjalnym Instagramie rodziny królewskiej - tam popełniono ogromne faux-pas.

- Usadzeni (od lewej do prawej strony): książę Walii, Pani Doria Ragland, Lady Sarah McCorquodale, Lady Jane Fellowes i książę Cambridge - można było przeczytać w oficjalnym podpisie zdjęcia.

Jednak sęk w tym, że panie były ustawione odwrotnie, a podpis jeszcze długo wisiał w mediach społecznościowych. Pomylenie ze sobą sióstr księżnej Diany nie zostało odebrane dobrze i zaliczono je jako jedną z największych dotychczasowych wpadek pary książęcej Sussex.

Internauci jak zwykle czujni

Gdy zaczęły sypać się komentarze odnośnie podpisu pod zdjęciem, osoba obsługująca profil rodziny królewskiej szybko go zmieniła. Jednak internauci nie zapominają i przypominają inną, straszną wpadkę. Gdy mały Archie przyszedł na świat, od razu postanowiono założyć mu własny profil w mediach. Ktoś, kto wtedy umieszczał podpis, musiał być bardzo rozemocjonowany.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Archie Harrison Mountbatten-Windsor urodził się o 5:26 w poniedziałek, 6 maja. Jest pierwszym dzieckiem Księcia i Księżnej Cambridge i siódmym w kolejce do tronu - brzmiał podpis. Błąd jest karygodny - Archie jest synem Księcia i Księżnej Sussex, a z opisu wynika, jakoby miał być pierwszym dzieckiem księżnej Kate i księcia Williama.

Wiadomo, że profil Archiego jest prowadzony przez jego mamę, która konsultuje się odnośnie jego prowadzenia ze specjalistami ds. wizerunku. Jak widać konsultacje nie przyniosły sporego efektu - to kolejna wielka wpadka Meghan.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Agnieszka Chylińska tym razem przeszła samą siebie. Pospadacie z krzeseł na ten widok. Fani do teraz nie mogą dojść do siebie!
  2. Ujawniono prawdę o tożsamości Danuty Wałęsy. Te informacje elektryzowały miliony Polaków. Zdębiejecie! Nikt o tym wcześniej nie wiedział
  3. Totalna przesada. W mediach pojawiły się informacje, że Zenek Martyniuk nie żyje
  4. Rodzina Anny Przybylskiej podjęła zdumiewającą decyzję. Dzieci zmarłej aktorki tego bardzo potrzebują
  5. Dopiero teraz ta informacja dostała się do polskich mediów. Aktorka serialu "Ranczo" siedziała w areszcie, odbierze wam mowę
  6. Pilny alarm IMGW w TVN na piątek i sobotę dla połowy Polski. Sytuacja jest bardzo poważna, lepiej zostańcie w domach
  7. 14-letnia Roksana Węgiel wygina się w stroju kąpielowym. Będziecie w szoku, potworna burza w sieci (FOTO)

Źródło: Plejada

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News