Lokaj księżnej Diany dostał za to fortunę. Sprzedał mediom jej porażajaca tajemnicę, jej synowie muszą być zdruzgotani

Lokaj księżnej Diany dostał za to fortunę. Sprzedał mediom jej porażajaca tajemnicę, jej synowie muszą być zdruzgotani Źródło: Wikimedia Commons/Rich Bowen

Księżna Diana przez lata swojego życia w rodzinie królewskiej skrywała wiele tajemnic, które przez długi czas nie wychodziły na światło dzienne. Mimo, że księżniczka nie żyje od 1997 roku, wciąż wychodzą na jaw nowe fakty z jej życia. Tym razem to jej lokaj zdradził tajemnicę.

Księżna Diana wciąż jest osobą, która budzi ogromne zainteresowanie opinii publicznej. W trakcie swojego pobytu na królewskim dworze zyskała sympatię ludzi na całym świecie, którzy najpierw wspierali ją w rozwodzie z księciem Karolem, a rok później opłakiwali jej śmierć. Nie dziwi więc, że każda nieznana do tej pory informacja o księżnej jest warta dla mediów niemałą fortunę. Lokaj Diany otrzymał niemałą sumę za zdradzenie jednej z jej największych tajemnic.

Księżna Diana ukrywała przed światem swoją tajemnicę. Ujawnił ją jej lokaj za niemałe pieniądze

Paul Burrel był lokajem "księżniczki serc", to też wiedział o niej naprawdę dużo. W trakcie swojej służby pozostawał jednak wierny swojej pracodawczyni. Wiele lat po śmierci księżnej postanowił uchylić rąbka tajemnicy, za co dostał 10 tysięcy funtów (równowartość 50 tysięcy złotych). Harry i William musieli być zdruzgotani, gdy dowiedzieli się, ile wart był największy sekret ich matki.

- Wiem, że Diana miała zaburzenia odżywiania. Pomagałem jej w tych momentach. Pilnowałem kucharza, by przygotowywał dużo słodkiego kremu. Kupowałem jej jogurty, banany. Pilnowałem, by w pokoju nie było nikogo innego. Dbałem o to, by zawsze było tam dużo ręczników. Byłem gotów zrobić dla niej wszystko - opowiadał Burrel w obszernym wywiadzie.

Lokaj zdradza tajemnice jej relacji z księżną Dianą. Byli wzajemnymi powiernikami najskrytszych tajemnic

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Lokaj Lady Di twierdzi, że był gotów zrobić dla niej wszystko. Woził ją do kliniki, w której stosowano eksperymentalne i nierzadko niebezpieczne metody odchudzania. Wizyty odbywały się w tajemnicy, a lokaj, czekając na nią, musiał jeździć bez celu po mieście. Później czekało go zadanie odwiezienia jej do pałacu z dala od uwagi innych.

- Nie mogłem pogodzić się z jej odejściem… W pokoju czułem jej perfumy, słyszałem jej głos. Zasypiałem w jej garderobie, bo tylko tak mogłem poradzić sobie z tym, że jej już nie ma - opowiadał Burrel.

Dzisiaj grzeje: 1. Nowość od Zenka Martyniuka wbije was w fotele. Król disco-polo wypuścił właśnie petardę, która miażdży „Przez Twe oczy zielone”
2. Wydano ostrzeżenie dla klientów ING i mBanku! Możecie stracić pieniądze

Po takich wypowiedziach, niektórzy mogliby spodziewać się, że między lokajem, a księżną wywiązała się romantyczna relacja. Jednak nic bardziej mylnego, bo Burrel również miał swój sekret, który znała tylko księżna Diana. Po latach miał swój "coming out" i wyjawił, że jest homoseksualistą.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Przerażony kot jechał na dachu rozpędzonego samochodu. Drżał z przerażenia i cudem uszedł z życiem [WIDEO]
  2. Panna młoda ukroiła tort weselny i zobaczyła coś przerażającego. Musiała interweniować policja
  3. W fontannie na Śląsku dokonano strasznego odkrycia, o którym mówią już prawie wszystkie media w Polsce. Nie mieści się w głowie
  4. Wypłynęły zapomniane notatki. Ujawniają, że przed Polakami ukryto nadzwyczaj prywatne zdjęcia Jana Pawła II zrobione z ukrycia
  5. Nagranie z sypialni Małgorzaty Rozenek w sieci. Nagle jej mąż w łóżku zaczął przeraźliwie krzyczeć, aż was zamuruje

Źródło: Jastrząb Post

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News