Księżna Diana bardzo chorowała.
flickr.com/Paisley Scotland
Klaudia Bochenek - 10 Sierpnia 2019

Lokaj za 10 tys. funtów zdradził sekret księżnej Diany. Cierpiała na okropną chorobę

Księżna Diana przez lata cierpiała na okropną chorobę, z którą codziennie zmaga się wiele ludzi na całym świecie. Skrzętnie ukrywała swoje dolegliwości i nikt nie domyśliłby się, na co chorowała, gdyby nie jej lokaj. Mężczyzna pokusił się na pieniądze i za 10 tysięcy funtów zdradził sekret księżnej.

Księżna Diana latami stawiała czoła niszczycielskiej chorobie. O jej problemach wiedzieli tylko bliscy oraz najbardziej zaufani współpracownicy. Ci, którzy mieli milczeć, po jej śmierci zdradzali jej sekrety za pieniądze, także te najbardziej osobiste.

Księżna Diana dobrze ukrywała swoją chorobę przed poddanymi

Mimo że od śmierci Lady Di minęły już 22 lata, na jaw wychodzą jej coraz to świeższe sekrety. Zdradzają je najczęściej jej współpracownicy, którym całkowicie ufała. Niektórzy dostają za to pieniądze, inni nie, ale na kwotę 10 tysięcy funtów, czyli ponad 50 tysięcy złotych, połasił się nawet zaufany lokaj Diany. Udzielił wywiadu brytyjskiej stacji telewizyjnej Channel 5 i opowiedział o chorobie, z którą księżna codziennie się borykała - bulimii.

Wakacje - przechodzi ludzkie pojęcie, co turyści wyciągnęli z morza.Przechodzi ludzkie pojęcie co turyści wyciągnęli z morza. Szybko wokół zgromadził się tłumCzytaj dalej

- Wiem, ze Diana miała zaburzenia odżywiania. Pomagałem jej w tych momentach. Pilnowałem kucharza by przygotowywał dużo słodkiego kremu. Kupowałem jej jogurty, banany. Pilnowałem, by w pokoju nie było nikogo innego. Dbałem o to, by zawsze było tam dużo ręczników. Byłem gotów zrobić dla niej wszystko (…) Nie mogłem pogodzić się z jej odejściem… W pokoju czułem jej perfumy, słyszałem jej głos. Zasypiałem w jej garderobie, bo tylko tak mogłem poradzić sobie z tym, że jej już nie ma - mówił dla stacji Channel 5 były lokaj Paul Burrel.

Zachorowała na bulimię już tydzień po zaręczynach z księciem Karolem

Paul Burrel opowiada również, że woził księżną Dianę do specjalnej kliniki, która przez eksperymentalne i często drastyczne metody pomagała zachowywać Dianie szczupłą sylwetkę. Księżna również dużo ćwiczyła, miała swoją osobistą trenerkę, która również była jej powierniczką. Z kolei Lady Di znała wielki sekret swojego lokaja: był on homoseksualistą.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

NowotwórJak uniknąć raka piersi? Oto 10 cennych wskazówek, nr 9 was zaskoczyCzytaj dalej

Trudno powiedzieć, czy 10 tysięcy funtów zostało wypłacone lokajowi wyłącznie za zdradzenie szczegółów choroby, ponieważ księżna Diana już wcześniej opowiadała w mediach o swojej bulimii. W pewnym momencie przestała wstydzić się choroby. W wywiadzie do filmu o jej życiu opowiadała, że wszystko zaczęło się tuż po zaręczynach, gdy zaczęła żyć w świetle reflektorów.

Dzisiaj grzeje:

1. Gdy zobaczył, co jego pies wyjął z wody długo nie mógł się otrząsnąć. Przyniósł to w pysku

2. Biedronka nie płaci podatków w Polsce? Resort ujawnił zaskakujące dane

Opowiadała, że podczas pierwszych pomiarów ślubnych, miała w talii 73 cm, a w dniu ślubu mierzyła już 59 cm. Zdradziła, że gdy wywoływała wymioty, odczuwała wielką ulgę. W dniu ślubu i niedługo potem wymiotowała po 4-5 razy dziennie. Z czystym sercem przyznawała, że książę William był jej lekiem na całe zło.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Ujawniono nagranie Królowej Elżbiety II sprzed lat. Nie zachowuje się na nim jak KRÓLOWA. Szok
  2. Panna młoda ukroiła tort weselny i zobaczyła coś PRZERAŻAJĄCEGO. Musiała interweniować policja
  3. Syn zarobił pierwsze pieniądze i obrzydliwie potraktował matkę. Jej ripostę zapamięta do końca życia
  4. Małgorzata nie może pogodzić się z tym co zaproponował jej partner. Uważa, że jego rodzice są nawiedzeni
  5. Mężczyzna okazał dobre serce. W jednej chwili stracił żonę, a jego życie legło w gruzach

Jarosław KaczyńskiJaką emeryturę będzie miał Kaczyński? Świadczenia polityków przyprawiają o zawrót głowyCzytaj dalej

Źródło: Jastrząb Post

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News