Tak naprawdę wyglądały ostatnie minuty życia księżnej Diany. To co powiedziała tuż przed śmiercią poraża

Tak naprawdę wyglądały ostatnie minuty życia księżnej Diany. To co powiedziała tuż przed śmiercią poraża Źródło: YouTube/reelsarency

Księżna Diana zginęła w 1997 roku po wypadku w Paryżu. Po wielu latach na jaw wychodzą dramatyczne okoliczności jej odejścia. Relacja z ostatnich godzin życia księżnej Walii jest wstrząsająca, a ostatnie słowa matki Williama rozrywają serce.

Księżna Diana należała do najbardziej lubianych osób z rodziny królewskiej. Media interesowały się nią nawet po rozwodzie z księciem Karolem, choć kobieta sama twierdziła, że nie może poradzić sobie z takim zachowaniem fotoreporterów. Nie mogła liczyć nawet na chwilę prywatności spędzanej z najbliższymi, w związku z czym wielokrotnie zdarzało jej się narzekać na sytuację i prosić o uszanowanie wolnych chwil.

Status księżnej sprawiał jednak, że nie mogła ona spodziewać się nawet jednego dnia wolności od dziennikarzy. Towarzyszyli jej oni także w ostatnim dniu życia, gdy księżna Diana poniosła przerażającą śmierć na ulicach Paryża. Po latach udało się zebrać wszystkie wydarzenia z ostatnich chwil księżnej Walii i uporządkować je, dzięki czemu można poznać nowe fakty na jej temat.

Księżna Diana zginęła 22 lata temu

Księżna Diana oraz jej ukochany, Dodi Al-Fayed, udali się do Sardynii, gdzie wspólnie spędzili urlop. Następnie polecieli do Paryża, gdzie członkini rodziny królewskiej miała spędzić kilka dni przed powrotem do Londynu. Na miejscu zastali jednak tłum fotoreporterów, którzy szukali kolejnych ujęć Diany z jej partnerem. Wówczas podejrzewało się, że niebawem może dojść do oświadczyn.

Była żona księcia Karola była zniesmaczona przytłaczającym ją tłumem. Sama twierdziła, że "ktoś za moment zrobi sobie krzywdę", nawiązując do ogromnej liczby osób przebywających na lotnisku w Paryżu. 

Księżna Diana zmarła na skutek ran odniesionych w wypadku samochodowym

Samochód wiozący księżną Dianę i Dodiego Al-Fayeda przez Paryż uciekał przed fotoreporterami, którzy nie chcieli odpuścić parze nawet na chwilę. W momencie wjazdu do jednego z tuneli auto uderzyło w filar, w związku z czym doszło do poważnego wypadku.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Al-Fayed zginął na miejscu, a księżna Diana zmarła w szpitalu kilka godzin później. Tuż po wypadku miała być jednak półprzytomna. Nawet w tych okolicznościach fotoreporterzy robili jej zdjęcia, choć potrzebna była natychmiastowa pomoc. Sama księżna miała wówczas krzyczeć, by zostawić ją w spokoju. To ostatnie słowa, jakie wypowiedziała. To ogromny smutek, że nawet w takiej chwili nie mogła liczyć na chwilę intymności ani spokoju, a resztę energii poświęciła na przeganianie paparazzi.

  1. Danuta Wałęsa ZMIAŻDŻYŁA Jarosława Kaczyńskiego. Dosłownie zrównała go z ziemią, była BEZLITOSNA. Jej słowa wbiją was w fotel!
  2. Ujawniono SEKRET Joanny Liszowskiej. Miała ROMANS z 16 lat starszym aktorem. Znacie go ze "Świata wg Kiepskich"
  3. Trąby powietrzne znowu przejdą przez Polskę, ale to nie wszystko. Pilne ostrzeżenia RCB dla całego kraju
  4. Najbrzydsze paznokcie hybrydowe w 2019 roku? "Dzieło" tej kosmetyczki doprowadziło klientkę do łez rozpaczy
  5. Michał Szpak w końcu znalazł drugą połówkę. To intymne zdjęcie z partnerką ujawnia wszystko
  6. Księżna Kate powiedziała wszystko nt. czwartej ciąży. Reakcja Williama zwala z nóg

Źródło: Plotek

Następny artykuł
0 Skomentuj

Który Mikołaj Krawczyk cię urzekł?

Komentarze 0

Ocena artykułu