Księżna Diana byłaby wściekła
.
Monika Majko - 10 Stycznia 2020

Królewski kucharz ujawnił porażające informacje. Księżna Diana byłaby wściekła, gdyby się dowiedziała

Księżna Diana zmarła tragicznie wiele lat temu, ale wciąż jest dla wielu Brytyjczyków ikoną rodziny królewskiej. Wieloletni kucharz Windsorów wyjawił szokujące informacje dotyczące ikony dworu.

Księżna Diana byłaby naprawdę wściekła. Królewski kucharz ujawnił informacje dotyczące Windsorów. Mężczyzna doskonale zna dwór i brytyjską rodzinę królewską. Za czasów jego wieloletniej pracy w pałacu był świadkiem wielu skandali i afer z udziałem członków brytyjskiej monarchii.

Księżna Diana byłaby bardzo zła

Brytyjska rodzina królewska nie ma chwili spokoju. Przez pałac Buckingham znów przetoczył się kolejny skandal, a tym razem wywołali go książę Harry i jego żona Meghan. Książęca para ogłosiła, że odchodzi z dworu i postanawia uniezależnić się finansowo. Młode małżeństwo samo podjęło tę odważną decyzję, a Elżbieta II nie miała pojęcia o planach swojego młodszego wnuka.

TVN serial zaskakujeWidzowie TVN przecierali oczy, widząc, co dzieje się na wizji. Przyłapani na stosunku płciowym ulubieni bohaterzy serialuCzytaj dalej

- Po wielu miesiącach refleksji i wewnętrznych dyskusji postanowiliśmy w tym roku dokonać przejścia, zaczynając od pełnienia nowej, progresywnej roli w tej instytucji. Zamierzamy wycofać się jako "starsi" członkowie rodziny królewskiej i starać się o niezależność finansową, przy jednoczesnym dalszym wspieraniu Jej Królewskiej Mości Królowej - Harry i Meghan opublikowali w internecie oficjalne oświadczenie.

Kucharz rodziny królewskiej wyjawił szokujące informacje

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

TTV"Królowa życia" potwierdziła rozstanie. Doszło do haniebnej zdradyCzytaj dalej

Brytyjczycy są w zupełnym szoku, tak samo jak członkowie królewskiego rodu i bliscy Windsorów. Wieloletni kucharz królewskiej rodziny, Darren McGrady, również postanowił skomentować doniesienia o odseparowaniu się księcia Harry'ego od pałacu Buckingham.

- Diana byłaby wściekła, że Harry dał się tak zmanipulować. Meghan nigdy nie chciała należeć do rodziny królewskiej. Chciała być po prostu sławna, bo to właśnie cała Meghan - powiedział królewski kucharz.

Dzisiaj grzeje:

1. Kelnerka myślała, że nikt jej nie widzi. W kuchni podniosła spódnicę i coś okropnego. Wszystko nagrano
2. Życie Wiśniewskiego się załamało, przeżył okropną tragedię w rodzinie. Długo nie mógł się pozbierać

Mężczyzna doskonale znał księżną Dianę i jej rodzinę, jest przekonany, że kobieta nie byłaby zachwycona decyzją swojego młodszego syna.

- Pamiętam księżną Dianę w kuchni w pałacu Kensington, która mówiła o swoich chłopcach: "William jest rozważny, jak jego ojciec. Harry buja w obłokach. Jest zupełnie jak ja" - wspomniał w wywiadzie dla "Daily Mail" Darren McGrady.

Wyświetl ten post na Instagramie.

“After many months of reflection and internal discussions, we have chosen to make a transition this year in starting to carve out a progressive new role within this institution. We intend to step back as ‘senior’ members of the Royal Family and work to become financially independent, while continuing to fully support Her Majesty The Queen. It is with your encouragement, particularly over the last few years, that we feel prepared to make this adjustment. We now plan to balance our time between the United Kingdom and North America, continuing to honour our duty to The Queen, the Commonwealth, and our patronages. This geographic balance will enable us to raise our son with an appreciation for the royal tradition into which he was born, while also providing our family with the space to focus on the next chapter, including the launch of our new charitable entity. We look forward to sharing the full details of this exciting next step in due course, as we continue to collaborate with Her Majesty The Queen, The Prince of Wales, The Duke of Cambridge and all relevant parties. Until then, please accept our deepest thanks for your continued support.” - The Duke and Duchess of Sussex For more information, please visit sussexroyal.com (link in bio) Image © PA

Post udostępniony przez The Duke and Duchess of Sussex (@sussexroyal)

Najlepsze newsy dnia:

  1. Napój oczyszczający tętnice. Wystarczy pić dwa razy dziennie
  2. Piękna sędzia z Polski wychodzi za mąż. Oświadczył jej się znany sędzia (FOTO)
  3. Deklasacja, Agata Duda nie miała szans. Roksana Węgiel przebiła granicę
  4. Fani wpadli w euforię. Michał Szpak pokazał się z najważniejszą kobietą w swoim życiu (FOTO)
  5. W ostatniej chwili zmieniono zasady, emeryci nie mieli o nich pojęcia. Chodzi o dodatkowe 500 złotych do emerytury

Sylwia Bomba coraz śmielej pokazuje córeczkęZdjęcia córeczki Sylwii Bomby są powalające. Przy 7. trudno nie wybuchnąć śmiechemCzytaj dalej

źródło: ChilliZet

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News