Widok grobu księżnej Diany 22 lata po śmierci odbiera mowę. Nie do wiary, czy ktoś w ogóle o niego dba?

Widok grobu księżnej Diany 22 lata po śmierci odbiera mowę. Nie do wiary, czy ktoś w ogóle o niego dba? Źródło: Wikimedia

Księżna Diana zginęła tragicznie w wypadku samochodowym wiele lat temu. Śmierć ulubienicy tłumów opłakiwana była przez cały świat. Teraz jej grób wygląda, jakby nikt już o niej nie pamiętał.

Księżna Diana zginęła w tragicznym wypadku samochodowym w tunelu. Osierociła dwoje małych dzieci. Jej śmierć opłakiwał cały świat. Była ulubienicą tłumów, nazywali ją "królowa ludzkich serc". Kilkadziesiąt lat po pogrzebie jej grób wygląda jak opuszczony. Zdjęcia z miejsca pochówku Diany Spencer są niewiarygodne.

Księżna Diana zginęła tragicznie. Zostawiła dwoje małych dzieci

31 sierpnia 1997 auto, którym księżna uciekała przed natrętnymi paparazzi, rozbiło się w paryskim tunelu Alma. Kobieta została natychmiast przetransportowana do szpitala, jednak obrażenia, które odniosła, były zbyt poważne. Zmarła po kilku godzinach walki o życie. To była ogromna tragedia, nie tylko dla rodziny królewskiej i Brytyjczyków, ale dla całego świata. Diana Spencer nazywana była "królową ludzkich serc". Jej przedwczesną śmierć opłakiwali wszyscy.

Oficjalna informacja głosi, że księżna Diana została pochowana w rodzinnym grobie w Althorp Park, gdzie za wstęp trzeba zapłacić 20 funtów. To, według rodziny królewskiej, miało zapobiec profanacji jej grobu przez fanatycznych wielbicieli. Tak naprawdę jednak jej ciało pochowano na posiadłości należącej do jej brata, Charlesa. Złożone zostało na niewielkiej wyspie, która była w dzieciństwie ulubionym miejscem jej zabaw. Postawiono tam również upamiętniający ją pomnik.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Księżna Diana została pochowana w innym miejscu

Dyskusję o stanie grobu Księżnej rozpoczął jej prywatny kucharz, Darren McGrady. Zamieścił w sieci zdjęcie i w mocnych słowach skomentował ten smutny widok.

- Zawsze mówiłem, że Diana powinna być pochowana w Great Brington, obok ojca, którego kochała i 19 pokoleń rodu Spencerów - powiedział mężczyzna.

Dzisiaj grzeje: 1. Jolanta Kwaśniewska OSTRO o własnej córce. Takich słów nikt się po niej nie spodziewał
2. Tysiące policjantów na ulicach, w akcji drony i śmigłowce. TVN przekazuje wiadomości z Warszawy, będzie gorąco

Na fotografiach widać wyszczerbiony pomnik porośnięty mchem. Wokół pełno jest zarośli i starych liści. Miejsce wygląda tak, jakby nikt od dawna tam nie zaglądał. Internauci w gorzkich słowach komentowali zdjęcia Mcgrady'ego. Rzecznik posiadłości skomentował sprawę.

- Na terenie parku jest 14 pamiątkowych kamieni, które mimo starań, w naturalny sposób wrastają w krajobraz. Wyspa zaś, na której położona jest kolumna i grób Diany porośnięta jest starymi drzewami, które zapewniają prywatność grobu. Jednak ich gałęzie zasłaniające kolumnę i opadłe liście są sukcesywnie usuwane - powiedział.


Twitter / DarrenMcGrady

Najlepsze newsy dnia:

  1. Drastyczna podwyżka podatku OPUSTOSZY PORTFELE setek tysięcy Polaków. Ceny wzrosną nawet o 150 proc.
  2. Dziewczyna chciała zrobić zdjęcia dla chłopaka. Aparat uchwyci PRZERAŻAJĄCĄ postać za jej plecami
  3. Dała 2-letniemu synowi popularny owoc. Maluch go zjadł i umarł straszną śmiercią
  4. Nieprawdopodobne doniesienia mediów. Książę Harry nie jest synem księcia Karola
  5. Chłopiec mógł zabrać ze schroniska dowolne zwierzę. Jego wybór rozdziera serce

źródło: Popularne

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News