Księżna Diana nie była szczęśliwa w małżeństwie
Screen/Youtube/National Geographic
Agata Karczewska - 8 Października 2019

Opublikowano nieznane dotąd zdjęcie ze ślubu księżnej Diany. Nic dziwnego, że jej małżeństwo nie przetrwało

Księżna Diana nie była szczęśliwa w związku z księciem Karolem, co nie jest żadną wielką tajemnicą. Teraz opublikowano nieznane dotąd zdjęcie z ceremonii ślubnej pary, które zwiastowało nadciągającą tragedię. Nic dziwnego, że to małżeństwo nie przetrwało.

Księżna Diana, jak doskonale wiadomo z różnych źródeł, nie była szczęśliwa w związku z księciem Karolem. Nieznana dotąd fotografia, która pojawiła się niedawno w mediach, ewidentnie sugeruje, że to małżeństwo musiało skończyć się katastrofą. 

Księżna Diana miała rywalkę 

Księżna Diana poślubiła przedstawiciela brytyjskiej rodziny królewskiej, gdy miała zaledwie 19 lat. Według wielu osób nigdy nie była prawdziwie szczęśliwa w tym związku. Biografowie Windsorów sadzą, że główną przyczyną był fakt, że serce księcia Karola należało do kogoś innego. 

Ślub zniszczony przez listW dniu ślubu do panny młodej przyszedł list. Przypadkiem przeczytał go pan młody i zemdlałCzytaj dalej

Niepublikowane wcześniej zdjęcie z ceremonii zaślubin książęcej pary bardzo wyraźnie na to wskazuje. Wzrok księcia utkwiony jest bowiem w innej kobiecie. Trudno się zatem dziwić, że to małżeństwo nie przetrwało próby czasu. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

PiesPies, który wygląda jak człowiek, podbija sieć. Te zdjęcia to nie fotomontaż, niebywały zwierzakCzytaj dalej

Wymowna fotografia 

Księżna Diana według wielu biografów członków brytyjskiej rodziny królewskiej nigdy nie była najważniejszą kobietą w życiu księcia Karola. Arystokrata przez lata był bowiem zakochany w swojej długoletniej przyjaciółce Camilli Parker Bowles. Część osób sądzi, że związek Diany i Karola był tak nieszczęśliwy głównie ze względu właśnie na tę wielką miłość księcia do Parker Bowles. 

Zdjęcie, którego nigdy wcześniej nie publikowano, wydaje się obnażać to ogromne uczucie. Fotografia pochodzi z ceremonii ślubnej książęcej pary. Na uroczystość oczywiście zaproszona była również Camilla. Fotograf uwiecznił znamienity moment, w którym książę Karol, wychodząc z kościoła, nie może oderwać wzroku od swojej wielkiej miłości. 

Dzisiaj grzeje: 1. Żona Janowskiego zaatakowała Agnieszkę Woźniak-Starak. To był cios poniżej pasa
2. Piechociński przekazał druzgocące informacje o strasznej chorobie. Codziennie uśmierca 33 Polaków

Księżna Diana przez całe małżeństwo była niezwykle zazdrosna o swoją rywalkę. Najprawdopodobniej czuła, że mąż nie jest z nią całkowicie szczery. To zdjęcie według wielu dokumentuje moment, w którym książę Karol zorientował się, że popełnia największy błąd swojego życia. Naprawił go wiele lat po tragicznej śmierci swojej żony i w 2005 roku poślubił Camillę Parker Bowles. Biorąc pod uwagę ogniste uczucie, którym darzył tę kobietę, trudno się dziwić, że jego związek z księżną Dianą się rozpadł. 

Najlepsze newsy dnia: 

  1. Ikea wycofuje produkt i bije na alarm. Jest tak NIEBEZPIECZNY, że zwrócisz go bez paragonu
  2. Przeżyła koszmar w polskim szpitalu. Lekarz podczas porodu urwał główkę jej dziecka
  3. Po kościele w trakcie ślubu zaczęły rozchodzić się tajemnicze dźwięki. Nagle wszyscy się odwrócili i znieruchomieli
  4. Tragedia w szkole, nastolatek zadźgał kolegę. Nie wyjdzie szybko z więzienia, odpowie jak dorosły
  5. Po 17 latach odkrył, że dał się oszukać żonie. Poznał najgorszą prawdę nt. poczęcia syna

EmeryturaCo czeka emerytów po wyborach? 7 najważniejszych zmian w emeryturach, z których niewielu zdaje sobie sprawęCzytaj dalej

Źródło: Jastrzab Post 

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News