Gdzie pracowała księżna Diana przed ślubem z Karolem? Wielu może się mocno zdziwić

Gdzie pracowała księżna Diana przed ślubem z Karolem? Wielu może się mocno zdziwić Źródło: fot. wikimedia.org/Rick

Księżna Diana była prawdziwą ulubienicą wszystkich fanów rodziny królewskiej. Jednak czym zajmowała się Diana Spencer przed małżeństwem z księciem Karolem?

Księżna Diana, jak mało kto potrafiła przekonać do siebie ludzi i dodatkowo nie musiała przy tym robić nic nadzwyczajnego. Wszystko to brało się z faktu, że ludzie pokochali ją właśnie za to, że zachowuje się jak normalna osoba, mimo że należy do jednej z najsłynniejszych rodzin na całym świecie. 

Niestety jej małżeństwo nie układało się najlepiej, a wiele osób mówi wręcz, że mariaż z księciem Karolem był w pełni ustawiony. Wskazuje na to szczególnie fakt, że zarówno Diana, jak i Karol mieli kochanków. Jednak czym zajmowała się księżna, zanim dołączyła do rodziny królewskiej?

Gdzie pracowała księżna Diana

Diana Spencer należała do jednego z najważniejszych brytyjskich rodów, jeszcze zanim poślubiła księcia Karola. Można by więc się spodziewać, że nie musiała w swoim życiu pracować tak, jak każdy z nas, jednak nic bardziej mylnego.

Okazuje się, że mimo swojego wysokiego urodzenia przed małżeństwem z Karolem podejmowała się najzwyklejszych prac, które na dobrą sprawę może wykonywać niemalże każdy z nas. W swoim życiu Diana pracowała między innymi jako kelnerka, niania, czy też przedszkolanka. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Nie da się ukryć, że jest to trochę inny obraz niż większość z nas ma w głowie w momencie, kiedy myślimy o osobach pochodzących z poważanych rodów z tradycjami. Jednak to właśnie fakt, że Diana nigdy się nie wywyższała ze względu na swoje urodzenie lub małżeństwo doprowadziły do tego, że pokochały ją miliony.

Wielu osobom wydawała się przemiłą dziewczyną z sąsiedztwa i w ten właśnie sposób ją postrzegano, a nie jako księżną, która ciągle zadziera nosa i wywyższa się nad innymi. Niestety nawet tak ciepły charakter i miłe usposobienie nie uchroniło jej przed prawdziwą tragedią.

Małżeństwo z księciem Karolem potwornie ją wyniszczyło do tego stopnia, że miała nawet myśli samobójcze. Wiele osób miało nadzieję, że Diana i Karol będą niczym księżniczka i książę z bajek, które tak dobrze wszyscy znamy. Niestety finał tej historii stał się prawdziwą tragedią, do której nie powinno nigdy dojść.

  1. Największa tajemnica Jana Pawła II! Kim byli prawdziwi rodzice Karola Wojtyły?
  2. Emilia Krakowska trafiła DO SZPITALA! Znamy stan zdrowia uwielbianej przez Polaków aktorki
  3. Tragiczna wiadomość. Nie żyje twórca uwielbianego przez Polaków serialu Polsatu
  4. Beata Tyszkiewicz ma problemy z sercem. Spisała testament, zgromadziła astronomiczne oszczędności
  5. Dramatyczne wieści o uwielbianej bohaterce "Barw Szczęścia". Przerażająca choroba rujnuje jej życie
  6. TVP przekazuje alert RCB dla kilku województw. Zaleca nie wychodzić z domu i zabezpieczyć dobytek

 

źródłó: Jastrząb Post

Następny artykuł
0 Skomentuj

Który Mikołaj Krawczyk cię urzekł?

Komentarze 0

Ocena artykułu